Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с драйвър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    28
    #1

    Проблем с драйвър

    Здравеите.Нсакоро подмених видеокартата си с нова.Става въпрос за ATI GB Radeon 9200 и заредих драйвъра от диска който върви с видеокартата.При опита обаче да пусна кабел към телевизора и да го ползвам като прикачен за да гледам филми там установих,че няма от къде да укажа медиаплеара да се измести от основния екран(монитора) на прикачения(телевизора).Питането ми е това на драйвъра ли се дължи или аз нещо не мога да направя настроиките както трябва.Питам,а не тегля направо новия драйвър,защото ползвам нета от телефона и 29 МБ трудно ще ги дръпна,а може да се окаже,че не е имало нужда.Благодаря за вниманието.

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Проблем с драйвър

    1 Мисля че не ти трябва друг драйвер, освен ако не е отпреди няколко години . ( Да беше споменал поне с коя версия си в момента)

    2. Проблема ти е въпрос на настройки - по тази тема има изписано много във форума. Аз лично съм писал няколко пъти. Потърси! Пусни едно търсене за "Radeon TV Out".

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с видео драйвър
    От Drilling във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 19-02-10, 10:37
  2. DreamBook IL1 7 inch драйвър ?
    От eror във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-10, 22:09
  3. Драйвър камера за ХП
    От dragomir7708 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-06-08, 17:14
  4. Отговори: 5
    Последно: 14-02-07, 18:23
  5. Търся драйвър за модем
    От bogy във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 13-08-04, 14:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе