Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с видео драйвър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    18
    #1

    Проблем с видео драйвър

    Здравейте имам следният проблем , слез преинсталация на Windows и инсталиране на драйвъри OMega Drivers (които преди това ползвах 1г. без проблем)
    и след активирането им всичко точно ,но нещо не е както трябва слагам аз рецулюцията на 1680х1050 ,която е максималната за монитора ми (22") ,но първо се случи така,
    че картината все едно стана по голяма от монитора и трябваше с курсора да отивам от единият до другият край ,друг проблем е също ,че качеството на картината не е добро
    в смисъм като погледна самите икони и иконите в трея са някакси размазани и на едни квадратни пиксели ,което е супер дразнещо ...
    Неможах да намеря подходящи драйвъри така че бих помолил някой ,който има възможност да ми качи в d*x.bg или другаде нужните ми драйвъри и да каже ако има представа
    какво точно трябва да им настроя ,защото имам чувството ,че въпроса се късае и до лека настройка на подходящите драйвъри ...

    Информация за видео картата :

    Видео : Radeon X1050 Series (Omega 3.8.442) (256 MB)
    3D-ускорител : ATI Radeon 9550 (RV350)

    Драйвърът който ползвам подходящ ли е и каква по точна настройка трябва да му направя ,преди си спомням имаше някакви точни настройки ,но уви нямам никакъв спомен ...
    Настройките които ми предлага драйвърът са през така нареченият ATI Tray Tools и ATI 3D Control Panel.
    Има настройки от типа :

    Игрови профили
    Direct3d
    OpenGL
    Ускоряване и управление на картата и т.н.

    Надявам се да съм бил достатачно исчерпателен и точен в обяснението си и се надявам да ми помогнете за което ще съм ви признателен.
    Благодаря предварително на отзовалите се

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Проблем с видео драйвър

    пробвай тези ati_omega_xp2k_48442.exe (19MB)
    никога не са ме подвеждали

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Драйвър (за видео кепчъра) на GF FX 5600 XT
    От izwerga във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 14-05-08, 12:44
  2. Отговори: 5
    Последно: 14-02-07, 18:23
  3. Драйвър за видео карта
    От ZanGaDor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 23-12-06, 14:57
  4. драйвър за стара видео карта
    От iovkito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-05, 12:59
  5. Проблем с драйвър
    От miro_73 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 29-01-05, 00:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе