Резултати от 1 до 12 от общо 12

Skypeout???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    10
    #1

    Skypeout???

    Zdraveite,

    abe f4era si isteglih edna programa s kojato moje da se govori po internet s microfon.Kazva se Skype. vsi4ko si trugva, govoria si s neia niama problem, no ima usluga kam neja kojato se kazva skypeout i mi pozvoliava da zvania 4rez neta na telefona na priatel no kagato se opitam da ja pusna mi iskat pari. Niakoi da znae kak moga da si ojivia tazi osluga besplatno.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #2

    Skypeout???

    Я си помисли малко за какво точно ти ги искат тези пари. Дали е за софтуера? Или за телефонната линия, която те ще трябва да платят, за да можеш ти да говориш?



    Не ставаш ли малко нахален да искаш и това без пари, или да си го кажа в прав текст, да крадеш от тях? Хайде малко уважение, средната заплата в България може да те извинява да не си плащаш за игри и филми, ама не и да не можеш да платиш 4 стотинки на минута за разговор с Европа.

  4. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #3

    Skypeout???

    Аз съм готов да си заменя домашния със Skype-а обаче мисля, че ще ми трябва гарантиран международен, малко или много.

    Бих си купил Skype ваучер, но все още нямам кредитна карта и така...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    39
    #4

    Skypeout???

    @Zetle

    Отиваш в ОББ и срешу 25 $ си откриваш Visa кредитна карта.Трябва да

    вложиш 200 $ гарнатиран депозит.Пари ,които не се олихвяват и не можеш да пазаруваш.След 2 седмици си я получаваш.

    Ако връзката ти е под 35КВ/сек ефекта е отчайващ.

    Аз ползвам аналогично устройство и разговорите ми с БГ са 13ст/мин.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Skypeout???

    profruit, аз пък мога да кажа, че съм присъствал неколкократно на идеален разговор на връзка около 10k/s. разбира се, когато имаш по-бърза връзка е по-добре, но пък skype прави ужасно голям трафик за подобна услуга. в крайна сметка на човек му трябва да се разбира без пращене, а не 320kbit, 48kHz...

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #6

    Skypeout???

    Това е от страницата на програмата

    How much bandwidth does Skype use while I’m in a call?

    On average, Skype uses between 3-16 kilobytes/sec depending on bandwidth available for other party, network conditions in between, callers CPU performance, etc.



    От това следва че ако имате симетрична линия с гарантирана скорост 16kbps или по-висока работата ще е перфектна. На мен ми се струва че дори и 10kbps да имате ще стане връзката но няма да е идеална. Аз съм пробвал с норвегия download-a ми е 8kbps uploada ми е 4kbps. Връзка стана но отсреща не можах да разберат по4ти нищо ако и ъплоуда ми беше със скоростта на доунлоада щеше да се получи нещо доста прилично.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    39
    #7

    Skypeout???

    @FearMe

    Присъствал си на какво:

    Skype: pc - pc

    или

    Skype: pc - телефон ?



    @petkov

    Приятелите ми в БГ с цифрови телефонни линии и dial up

    при средна скорост 4-8 КВ/s се отказаха да ползват Skype,макар че

    от страницата на програмата да обясняват,че било възможно за сметка на другите Skype ползватели.




  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Skypeout???

    pc-pc

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    86
    #9

    Skypeout???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@Zetle

    Отиваш в ОББ и срешу 25 $ си откриваш Visa кредитна карта.Трябва да

    вложиш 200 $ гарнатиран депозит.Пари ,които не се олихвяват и не можеш да пазаруваш.След 2 седмици си я получаваш.

    Ако връзката ти е под 35КВ/сек ефекта е отчайващ.

    Аз ползвам аналогично устройство и разговорите ми с БГ са 13ст/мин.



    <div align="right">Originally posted by profruit*-*11/09/2004*:* 13:30:01</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ползвам SKYPEOUT от 3 месеца, супер доволен съм и си заслужава всяка стотинка. ОББ вече дават карти и без депозита, мойта е такава и няма проблеми.




  12. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #10

    Skypeout???

    @profruit

    Предполагам че ми говориш за единична цифрова телефонна линия а не за isdn с който ще може да я ползваш тая програма. Максималния трафик по цифровата линия е 7kbps а реално никога не е постоянно толкова а е около 6. От което само по себеси става ясно че е безсмислено да се ползва програмата от тях. Хората дето са правили програмата са напълно наясно какъв трафик и трябва и ако имаш реално 10kbps download i upload и човека отсреща има толкова разговорът би трябвало да стане макар и със забавяне. За да стане перфектен разговор и двамата трябва да се вписват в изискването скоростта на download i upload да им е поне 16 kilobytes/sec.

  13. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #11

    Skypeout???

    Принципно имам 128 кб/с външен, обаче на един канал е невъзможно да се съберът!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    13
    #12

    Skypeout???

    [quote]@Zetle

    Отиваш в ОББ и срешу 25 $ си откриваш Visa кредитна карта.Трябва да

    вложиш 200 $ гарнатиран депозит.Пари ,които не се олихвяват и не можеш да пазаруваш.След 2 седмици си я получаваш.

    Ако връзката ти е под 35КВ/сек ефекта е отчайващ.

    Аз ползвам аналогично устройство и разговорите ми с БГ са 13ст/мин.



    ---------------------------------------------------------------------------------

    какво е това аналогично устройство и как работи

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Skype подарява 1 час безплатни разговори SkypeOut
    От Chaser във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 02-07-06, 21:14
  2. SkypeOUT trial
    От dark във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 16-06-06, 00:37
  3. SkypeOut
    От IBANEZ_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 18
    Последно: 22-01-06, 17:29
  4. SkypeOut
    От kevin_bg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 31-10-05, 12:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе