Резултати от 1 до 7 от общо 7

remote control

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #1

    remote control

    Търся безплатно решение на програми от типа на RemoteAdmin и Remote Anywhere. На РАдмин ми харесва това че когато се вържа към даден компютър не ме пуска директно на Десктопа ами има няколко опции (просто да гледаш, Файл контрол, телнет и т.н.)

    Remote Anywhere пък е хубаво че могат да се наблюдават и корегират много опции, без отново да се притеснява юзъра (т.е. да не му се прече на работата.)

    Та препоръчайте нещо от сорта (за предпочитане remote anywhere) само че да бъде безплатно (напълно )

    Благодаря

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    62
    #2

    remote control

    Ами аз само да каже че ако става въпрос за Windows 2003 може да се кънектнеш към отсрещтния компютър с remote desktop и могат и 2-мата да си работят в смисъл такъв не те disconnect-ва като на XP .

  4. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #3

    remote control

    Става въпрос за XP

    Но нали като се вържа на съответния комп. имам контрол.

    Т.е. мърдам мишката - мърда се и при него

    Разбираш ли ми идеята?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    76
    #4

    remote control

    Има начин точно чрез Remote Desktop да се логнеш отдалечено, без да притесняваш другия, влизаш с друг username. Двамата си работите независимо, даже другия може и да не разбере. Имаше една тема точно по този въпрос преди време, ако не я намериш, пиши да ти обясня как става. Успех



    EDIT: Намерих я темата, ето я http://www.setcom.bg/news/forum/topi...remote,desktop

    Това върши ли ти работа?

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #5

    remote control

    разгледай това http://www.realvnc.com/what.html беше безплатно преди

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    62
    #6

    remote control

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Става въпрос за XP

    Но нали като се вържа на съответния комп. имам контрол.

    Т.е. мърдам мишката - мърда се и при него

    Разбираш ли ми идеята?



    <div align="right">Originally posted by get - 25/03/2005 : 12:58:58</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Еми нали точно това ти казвам че ако отдалечения компютър е с 2003 могат и двамата да си ръчкат из компа без никакви проблеми просто,защото се логваш с друг юзър отделно вече че след като се логнеш може да преминеш към другата сесия и тогава вече другия комп се disconnect-ва,но иначе могат да си ръчкат и 2-мата и без даже другия да усети както е казал Бай Миле.Единствено може да разбере от task manager-a като види юзерите .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    76
    #7

    remote control

    Е да де, ама тънкостта е да го направиш с ХР Това, за което ти говориш ще излезе майка си и баща си, ако решиш да го правиш легално. Там се плаща на конекция, образно казано. Разгледай подробно линка, който съм постнал, доста по-елегантно е

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Remote Control
    От Smurfa във форум Мрежи
    Отговори: 58
    Последно: 12-03-13, 21:03
  2. Remote Control на PC
    От the_unique във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-01-05, 14:00
  3. Remote control Novell
    От kosata във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 22-10-03, 23:09
  4. Creative PC-DVD Remote Control
    От Zetle във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-03, 20:56
  5. Packard Bell Remote Control..how to?
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 17-12-01, 21:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе