Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 59

Remote Control

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #1

    Remote Control

    Гледах по стари теми ала не открих това което ми трябва: искам да се свържа с компютър който не е с реално ИП - 192.хххх. Аз съм с реално - 82.хххх... Предложете програмка/решение като имате предвид че другата страна е човек дето не е много на ти с компютрите...мерси много. И двата комп-а са с ХР Проф.


    edit: Хамачито не става защото искам да пускам програмки и така нататък...асистънса също защото изисква някой да е там

  2.  
     
  3. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #2

    Re: Remote Control

    HAMACHI https://secure.logmein.com/products/hamachi/list.asp (трябва и ти да го имаш) - избери безплатната версия - достатъчна е (слагаш в startup)
    + RealVNC http://www.realvnc.com/products/download.html (инсталирай само сървъра на отсрещната машина като сървис, за да зарежда сам преди logon)

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    272
    #3

    Re: Remote Control

    ако е за да му помагаш да се оправя, пробвай вградения "Remote Assistance" (System Properties -> Remote -> Remote Assistance)

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    223
    #4

    Re: Remote Control


  6. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #5

    Re: Remote Control

    Logmein - http://www.logmein.com Е ПРОГРАМКАТА.....

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #6

    Re: Remote Control


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #7

    Re: Remote Control

    Ами с LogMeIn би трябвало да стане, понеже вторият компютър няма реално IP. Тук има и ръководство на български за работа с програмката.



  10. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #8

    Re: Remote Control

    За ремут ще ти препоръчам да ползваш Radmin не за друго, защото има 256 bit AES алгоритъм за криптиране на цялата връзка.
    Ако те притеснява лиценза, можеш да ползваш Ultravnc + някой от криптиращите плъгини.


  11. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #9

    Re: Remote Control


  12. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #10

    Re: Remote Control

    LogMeIn върши перфектна работа....като им разгледах каталога с продуктите хората бая са се постарали...както и да е много благодаря на всички отзовалите...

  13. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #11

    Re: Remote Control

    някой може ли да ми каже къде мога да си дръпна крак или сер ном за LogMen ,защото е триал

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re: Remote Control

    astalavista.box.sk

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #13

    Re: Remote Control

    За LogMeIn малко трудно ще си дръпне крак, ама нека пробва.


  17. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #14

    Re: Remote Control

    При положение, че LogMeIn първо се логва в сървъра на производителя, ми не ми се вярва да не си проверяват регистрациите!

    Не мога да разбера в ситуацията какво пречи да се използват вградените още от Windows98 възможности за споделяне на дектопа?!?
    При ХР трябва да с разреши достъпа и да се направи регистрация в Windows Messenger... фасулска работа. Тогава, като ти звъннат, че искат хелп, цъкат бутона в Windows Messenger, твоя реве, съгласяваш се и поемаш мишката и клавиатурата на търсещия те!
    А ако си окълцал инсталацията на ХР с nLite и нямаш Windows Messenger, то мисля, че някъде гледах портайбъл.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #15

    Re: Remote Control

    Има безплатна версия на ЛогМеИн изберете нея и всичко е ок...вярно няма файл шеъринг и други неща ама за ремоте контрол си е бомба...За месенджера пробвах ама нещо не стана, навремето спирах разни сървисис дето не мит трябват и ми отне доста време да открия кое точно му трябва на тоя майкрософтски шит и се ядосах и го оставих....другото е че като се качи клиента на ЛогМИ-то той си се пуска сам при старт и не ти трябва никой да вика за помощ на първо време.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. remote control
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 27-03-05, 04:58
  2. Remote Control на PC
    От the_unique във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-01-05, 14:00
  3. Remote control Novell
    От kosata във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 22-10-03, 23:09
  4. Creative PC-DVD Remote Control
    От Zetle във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-03, 20:56
  5. Packard Bell Remote Control..how to?
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 17-12-01, 21:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе