Резултати от 1 до 7 от общо 7

Java za FireFox

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    76
    #1

    Java za FireFox

    Някои може ли да ми даде линк за Java за FireFox. От бутона за инсталация от уеб жавата ми не се инсталира(дава грешка)

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #2

    Java za FireFox


  4. Gadget
    Guest
    #3

    Java za FireFox

    С тази горе, ако объркаш коя да сложиш може да имаш проблем.



    http://dockera.data.bg/programs/Mozi...ndows-i586.zip



    Дърпаш тази, после през Control Panel трябва да я нястроиш. Може грешка да ти даде, но ако поръчкаш 2-3 пъти ще се кротне

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Java za FireFox

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Някои може ли да ми даде линк за Java за FireFox. От бутона за инсталация от уеб жавата ми не се инсталира(дава грешка)



    <div align="right">Originally posted by TopBG - 07/06/2005 : 00:14:52</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Взимаш една Opera с Java и я инсталираш. После деинсталираш Opera-та и Java-та си остава. Това е за препоръчване.

  6. Gadget
    Guest
    #5

    Java za FireFox

    Това с Opera-та много ламерско звучи... тук ми падна в очите

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Java za FireFox

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Това с Opera-та много ламерско звучи... тук ми падна в очите



    <div align="right">Originally posted by Gadget - 08/06/2005 : 11:11:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Важното е да се въши работа с подръчни материали. [:D][:D][:D]

  8.  
     
  9. Gadget
    Guest
    #7

    Java za FireFox

    Ах, тези подръчни материали... 17MB за Opera с Java... eхee срещу 8MB за една обикновена Java. Ако го карахме на Dial-up... ама сега какво е да си дръпнеш цели 17MB, за да използваш 8MB от тях... да не говорим за пораженията по Windows регистрите след инстала на Opera-та и оттаттъците след деинстала Нищо лично и не се заяждам, а само разсъждавам... може и вредно да е, ама пак ще пием на една маса

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Java
    От Bibi във форум Програмиране
    Отговори: 14
    Последно: 09-12-05, 19:26
  2. java to C#
    От hristinannn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 13-05-05, 16:18
  3. Firefox и Java ПОМОЩ
    От De4ev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 16-02-05, 02:39
  4. Java help
    От Lord_Spawn във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 06-09-03, 11:20
  5. JAVA za XP ???
    От AMOK във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 10-08-02, 21:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе