Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Изгорях хора!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    137
    #1

    Изгорях хора!

    трябва ми помощ за възстановяване на буукмаркс на опера. Вчера минах от опера 7 на 8, но забравих предварително да ги архивирам, тъй че ако има някой спец, моля да даде съвет.
    Досега пробвах да възстановявам с TuneUp2004 и с Active@ UNDELETE, но не става т.е. дава ми някакви буукмаркс, които са празни


    Може ли да се направи нещо, или да пия една студена???
    поздрави,
    гросмаул

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re: Изгорях хора!

    Пии една студена ... бира и другия път се научи как се еспортват и импортват буукмаркс, поне при Операта това е лесно и приятно занимание. Провери все пак дали осмицата не се е инсталирала в различна директория, което е много вероятно и ако е така ще си спасиш вероятно буукмаркс-ите. То голямо значение има и с какъв уиндоус си, но си пропуснал да споменеш.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    137
    #3

    Re: Изгорях хора!

    Е знам аз как се прави импорт експорт, ама много бързах. Сега намерих някаква стари, които съм архивирал в началото на Май, поне като утешителна награда дет се вика.

    Странното обаче е, защо разни там ъндилийт-туулове не намират нищо

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Re: Изгорях хора!

    Ми не намират, ти какво очакваш да намерят. Не си я изтрил та да я възстановяваш от диска, а си я припокрил и то явно нещо е станало, защото при нормално протичане на инсталацията буукмаркс не се губят, но винаги е добре човек да има едно наум.

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Re: Изгорях хора!

    Точно такива архиви с данни, особенно на Favorities, които обновявам почти всеки ден, си правя редовно поне веднъж в седмицата. Все още не съм препатил както grossmaul, но съм сигурен, че каквото и да сполети бедната ми машинка, ще си имам данните на сигурно място.*

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Re: Изгорях хора!

    Аз лично позвам едно разширение на Лисицата, което постоянно във фонов режим синхронизира буукмаркс със IE, т.е. двата буукмаркс са еднакви без значение с кой браузер какви буукмаркс съм записвал.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    137
    #7

    Re: Изгорях хора!

    Мдааа, и аз това предполагах, иначе като пусна undelete на TuneUp2004 ми намира разни компромати от преди 10-11 месеца, ама сега това дето трябва не го намира.

    Мерси все пак за студента биричка, в тая жега ми дойде добре

    гросмаул

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    137
    #8

    Re: Изгорях хора!

    интересно няма ли някоя програмка, която да архивира автоматично буукмарковете. Нещо като RAID на буукмаркове например.

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    Re: Изгорях хора!

    Има, разбира се, скоро гледах една дето ги архивира Yahoo! Bookmarks - има Импорт и Експорт

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    137
    #10

    Re: Изгорях хора!

    На прима виста ги прегледах сега, ама ми се струва, че не се съхраняват на компа а в web пространството. Ако е тъй, без мене. Това си е чист шпионаж. Мое мнение де...

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #11

    Re: Изгорях хора!

    Софтуер: Driver Magician

    Driver Magician е лесен за използване, притежаващ много възможности инструмент, който ви помага да направите резервно копие на всички драйвери на вашия компютър, за да имате възможността да ги инсталирате отново бързо, когато преинсталирате операционната система след системен срив или когато прецените, че е необходимо възстановяване. Освен това, Driver Magician може да резервира и възстанови и други елементи като папката "my documents" , шрифтовете, регистъра, папка Фаворити на Internet Explorer и много други.

    DriverMagician.rar
    http://store2.data.bg/beatfan/Softwa...erMagician.rar

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    137
    #12

    Re: Изгорях хора!

    Мерси много.
    Ще го тествам този менАЖер .

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #13

    Re: Изгорях хора!

    А System Restore какво би дало като резултат ? (ако XP....)

  17. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #14

    Re: Изгорях хора!

    Цитат Първоначално публикувано от mitkko
    А System Restore какво би дало като резултат ? (ако XP....)
    }Ще скапе някой от програмите.

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #15

    Re: Изгорях хора!

    Да, за последният месец имах възможността да го изпробвам този прословут "System Restore" и мога да ви уверя, че след прилагането му, е най-добре да преинсталирате. То бива, бива, прехваляне, ама да не може да възстанови точка отпреди 2 дена при положение, че има само една програма инсталирана през това време... не, мерси.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Ей че хора - BSOD x64 Win 7
    От nikolin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 04-01-12, 22:42
  2. Хора помагаите!!!! XP забива.
    От ivanov_km във форум Windows
    Отговори: 19
    Последно: 15-02-07, 10:31
  3. Помагайте хора
    От Roko2002 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 23-11-04, 11:00
  4. Христос Възкресе хора!!!
    От king_pin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 12-04-04, 02:06
  5. Абе хора,стига с тия Det.драивери
    От DPetrov във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 01-04-01, 00:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе