Резултати от 1 до 9 от общо 9

DC ++ въпрос

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    5
    #1

    DC ++ въпрос

    От какво зависи скоростта на теглене при DC++?От едни и същи потребители тегля с различна скорост.В началото достигах 2-3 МВ/с, но сега падна до 100КВ/с. през последните дни.На какво се дължи тази промяна ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Re: DC ++ въпрос

    На провайдера и моментното качество на услугата (интернета) - твоя и/или на човека, от когото теглиш.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    Re: DC ++ въпрос

    Зависи основно от :
    1. колко хора теглят от потребителя
    2. от колко хора той тегли
    3. на колко е лимитирал DC++ връзката
    4. твоята връзка на колко е лимитирана

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Re: DC ++ въпрос

    А от какво зависи като "цъкна" на нещо от search-а да не ми влезе в "download section-a" ... Търся си аз песничка - 50 usera примерно. Цъкам ... Цъкам .... трябва да стигна до 30-тия примерно докато излезе долу без да е "No user slot" или нещо такова и тръгне да тегли .... а като излезе такова много бавно се маха от там с "remove бла бла"

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re: DC ++ въпрос

    cross, нещо не ти разбрах точно въпроса.

    като ти намери нещото, което търсиш, dc++ те оставя в тази "секция", вместо да започне да тегли индекс файловете на всичките тези 50 човека. свободните слотове се определят от всеки поотделно. ако се откажеш да теглиш вече започнато нещо най-лесно е не да "remove user from queue", а да влезеш в download list-a и просто да изтриеш въпросното нещо

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #6

    Re: DC ++ въпрос

    Значи търси - намирам примерно 50.
    Цъкам си там първия - download. Излиза ми в "Секцията" долу - полето. Но по причина ми дава, че нямал slot.
    Цъкам аз 2-3 и те така.
    Искам да ги махна от това поле - с delete и remove user from queue се махат чак от 5-6-10-30 път, ако въобще се А същевременно не мога да си добавя там други, от които евентуално да почне да се тегли.

    Сори, ама съм си индианец

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: DC ++ въпрос

    аха, разбрах те
    това долу е информативно поле. то няма ограничение - не би трябвало да не ти позволява да цъкаш повече. просто всеки последен клик се изписва най-отдолу, а ако стане активен (т.е. да започне реално download) автоматично се качва най-отгоре. и махането на тези неактивни редчета не става с "remove...", а те сами си expire-ват след няколко минути....

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    Re: DC ++ въпрос

    Ахаа Мерси много
    Съжалявам, че не беше по темата, ама беше по заглавието
    Поздрави.

  11. XaugyTuH
    Guest
    #9

    Re: DC ++ въпрос

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Значи търси - намирам примерно 50.
    Цъкам си там първия - download. Излиза ми в "Секцията" долу - полето. Но по причина ми дава, че нямал slot.
    Цъкам аз 2-3 и те така.
    Искам да ги махна от това поле - с delete и remove user from queue се махат чак от 5-6-10-30 път, ако въобще се А същевременно не мога да си добавя там други, от които евентуално да почне да се тегли.

    Сори, ама съм си индианец
    махат се след време.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе