Резултати от 1 до 3 от общо 3

Вероятно вирус разкача модема - споделете опит!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #1

    Вероятно вирус разкача модема - споделете опит!

    Ситуацията е следната:
    От домашно ПЦ набирам с модем (външен) сървъра в нашия офис - там си има модем също.Имаме си собствен сървър, страница, пощи и т.н.... Имам си достъп до Интернет , но при опит да си проверя пощата (с Outlook Express) модемът се разкача веднага. Иначе мога часове да стоя без проблеми (естествено в празнични дни заради БТК). След проверка на паролата става - разкача връзката тотално. Чух от колегата за вирус, който разкача модема и набира международен телефонен номер (като секс номер), та затова малко съм наплашен.
    Аз не видях такава реакция - просто ме разкача. Ще съм благодарен за инфо по въпроса. Засега няма да си проверявам пощата от къщи.....

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re: Вероятно вирус разкача модема - споделете опит!

    Цитат Първоначално публикувано от Wise
    Ситуацията е следната:
    От домашно ПЦ набирам с модем (външен) сървъра в нашия офис - там си има модем също.Имаме си собствен сървър, страница, пощи и т.н.... Имам си достъп до Интернет , но при опит да си проверя пощата (с Outlook Express) модемът се разкача веднага. Иначе мога часове да стоя без проблеми (естествено в празнични дни заради БТК). След проверка на паролата става - разкача връзката тотално. Чух от колегата за вирус, който разкача модема и набира международен телефонен номер (като секс номер), та затова малко съм наплашен.
    Аз не видях такава реакция - просто ме разкача. Ще съм благодарен за инфо по въпроса. Засега няма да си проверявам пощата от къщи.....
    По скоро имаш проблеми с Ексчейндж сървъра... Contact your Network Admin

  4. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #3

    Re: Вероятно вирус разкача модема - споделете опит!

    Ами той е до мен сега................... И от офиса нямам проблеми - само от домашния комп!
    И не спамя по темата - наистина ме интересува. Следващата седмица ще взема PC-то и ще преинсталирам всичко. До тогава ще си трая.
    Ако някой знае как се казва вируса - ще е от полза.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем вероятно от рам-а
    От Az_sum_bre_ombre във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 17-10-12, 16:04
  2. Alterma ! Споделете мнение!
    От Vtod във форум Климатици Daikin
    Отговори: 3
    Последно: 16-04-10, 13:27
  3. Проблем (вероятно) с рутер
    От Bibi във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 18-04-09, 23:41
  4. Freddie Mercury споделете
    От mistara във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 07-09-06, 22:01
  5. Странен проблем, вероятно вирус
    От Stiliyan във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 21-10-05, 00:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе