Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

[DIVX - ITA] HELP!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    15
    #16

    Re: [DIVX - ITA] HELP!

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Някой който разбира от италиянски да преведе какво пише тука:
    http://www.megalab.it/articoli.php?id=289
    Пъво искам да се извиня заштото съм пълен невежа дори не знам дали ще прочетете тези редове а освен това италианскиа ми е на съштото ниво поради краткия ми престой там.И така до колкото разбирам от география статиата е в отговог на местни юзари които ползват ADSL и имат съштите проблеми с опоменатите от вас AVI-ITA файлове.Първоначалният им отговор е че тези файлове са фалшиви , некоректни или нешто подобно като за причините щте пишат по-къно след тяхното си разследване.
    По-надолу смисъла поне за мен става много странен пишат за някакви бандити или можеби по точно сепаратори които били в някакво пиер ту пиер кибер пространство и файловете им били шернати за обща употреба но не точно!!! За да ползваш тези файлове трябва да си оторизиран; да си платиш, да размени др.файлове или не знам какво друго но се пише за обмяна на файлове само между двама ротребители като фаилоимателят/ако в нашият език има такава дума/ налага условията си за да ги ползваш.
    Аз ползвам РС от няколко месеца и всичко това ми звучи като опит за малка революция с комерсиална цел.
    Ако мислите че има някакъв смисъл ще намеря професионален преводач.
    Дано да съм вил полезен с нещо.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    216
    #17

    Re: [DIVX - ITA] HELP!

    Първоначалният им отговор е че тези файлове са фалшиви , некоректни или нешто подобно като за причините щте пишат по-къно след тяхното си разследване.
    Имах си аз едни съмнения че са фалшиви!
    Благодаря за помощта!



  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    15
    #18

    Re: [DIVX - ITA] HELP!

    Незнам дали някой ще прочете поста но преди малко чатих с един колега от Италия и го подпитах за проблема и според него файловете тябва да се отварят с /vle videolan/ макар че не се сещаше за avi.ITA
    Ако някой пробва нека постне нещо.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #19

    Re: [DIVX - ITA] HELP!

    Някой е набутал няколко празни файла, за да изпълни някое условие за ХХ ГБ шернати за достъп до хъба, вие на световна конспирация го обърнахте

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Може ли да се сложи DivX на DVD без DivX
    От hriss_d80 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 19-03-07, 22:37
  2. DIVX
    От borkobo във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 08-08-04, 21:50
  3. help za divX
    От kotze във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 21-02-03, 15:30
  4. WMP 8.0 i DivX
    От ap_pz във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 02-06-02, 15:02
  5. Divx
    От Kiko във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 14-04-02, 12:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе