Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

SkypeOut

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    360
    #16

    Re: SkypeOut

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™

    Мдаааа... представи си, че си на магистралата... лаптопа стои небрежно захвърлен на съседната седалка, "Скайп"-а е включен... от колоните дъни див рок от средата на 80-те... натискаш блажено педала на газта докато ти настръхнат топките и вземат да се прибират навътре... после набираш номера на домашния на майка ти в Горнобанско и й казваш: "Ей ся, мамо, идвам да нахраня телетата...".

    Ми идилия, ебaти!

    Шегичка де, да не се засегне някой...
    Щом е лаптоп на задната седалка > значи GPRS > щом е GPRS значи досадно времезакъснение, калпав интернет и плащане на килобайт > ...

    заключение : без телета в Горнобанско нама как да си плащаме за тази гяволия

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    360
    #17

    Re: SkypeOut

    Можело да се плаща в СИ-банк.

    Мой познат се канеше да си купува SkypeIn с американски номер та синът му се обажда безплатно ( там където учел градските разговори са му били безплатни ).

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #18

    Re: SkypeOut

    мисля, че ще бъде изгодно след около 7-8 години, когато ще можеш да си купиш български номер, не само в София, а дори и в Русе (откъдето съм аз), че защо не и в Полски Тръмбеш!там далаверата е по-голяма - за 60 кинта плащаш "такса" за номера за цяла година. но не виждам смисъл - докато вкарат СкайпИн телефони и в Полски Тръмбеш, всеки ще има ПС, ГСМ и свястна интернет връзка. (мали, какъв съм пророк!)

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #19

    Re: SkypeOut

    skypein за .бг може и по-скоро да има... стига да има търсене...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Skype подарява 1 час безплатни разговори SkypeOut
    От Chaser във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 02-07-06, 21:14
  2. SkypeOUT trial
    От dark във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 16-06-06, 00:37
  3. SkypeOut
    От kevin_bg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 31-10-05, 12:33
  4. Skypeout???
    От mickey във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 07-02-05, 14:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе