Резултати от 1 до 10 от общо 10

Проблем с Abby Fine Reader Professional 8.0

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    2
    #1

    Проблем с Abby Fine Reader Professional 8.0

    Здравейте ! Качих си Abby Fine Reader Professional 8.0 върви идеално, но единствения проблем е при прехвърлянето на прочетения български текст в Word. Излизат само квадратчета. Мисля си, че проблема не е в crack-a или нещо подобно, защото във всички други отношения програмата си работи перфектно. Някой знае ли защо се получава така? Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне.
    e-mail freeman0708@yahoo.com

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    349
    #2

    Re: Проблем с Abby Fine Reader Professional 8.0

    Ако не си сложил допълнението за разпознаване на български го изтегли от http://www.abbyy.com/finereader8/?param=44967.
    Ако го имаш инсталирано може да пробваш друго. За XP говоря. В Control Panel/ Regional and language options/Advanced да зададеш Bulgarian. После може да ти поиска диска на windows, но имаше нещо, че файловете вече са качени и само да потвърдиш дали да ги ползва без да слагаш диск. После рестартираш и пробваш. Не знам дали има връзка това, но това се сещам за сега.

  4. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #3

    Re: Проблем с Abby Fine Reader Professional 8.0

    И аз имах подобен проблем ...разреших го като смених програмата ...с Read Iris Pro 10.0 или нешо от сорта беше версията....а иначе се борих цял ден и не можах да разбера какво му има а беше качван на друго пс с същия windows и си работеше....

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    2
    #4

    Вече няма "Проблем с Abby Fine Reader Professional 8.0"

    БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО МИ ПИСАХА , НО СИ РЕШИХ ПРОБЛЕМА КАТО СИ ИЗТЕГЛИХ Abby FR 7. РАБОТИ СИ ПЕРФЕКТНО !!!

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #5

    Re: Проблем с Abby Fine Reader Professional 8.0

    Цитат Първоначално публикувано от stoychostoev
    Здравейте ! Качих си Abby Fine Reader Professional 8.0 върви идеално, но единствения проблем е при прехвърлянето на прочетения български текст в Word. Излизат само квадратчета. Мисля си, че проблема не е в crack-a или нещо подобно,* защото във всички други отношения програмата си работи перфектно. Някой знае ли защо се получава така? Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне.
    e-mail freeman0708@yahoo.com
    Аз имам ама абсолютно същия проблем с 8ма версия мултиезичната. 7 си работеше идеално ама за какво го махнах да ме пита някой. Проблемът не е в Regional and language options явно версията е бъгава.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #6

    Re: Проблем с Abby Fine Reader Professional 8.0

    Инсталирах FineReader 8.0 Professional Multilangiage и имах същия проблем...Обърнах се към много доктори, но те само вдигаха рамене...тогава попитах

    Открих файла от атачмънта...прочетох Readme.txt, копирах файловете и стартирах Patch.exe...в началото усетих леко затопляне...и т.н.

    С две думи - сега моят FR80Pro изпраща на български в MS Word
    Прикачени файлове Прикачени файлове

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #7

    Re: Проблем с Abby Fine Reader Professional 8.0

    :Super:

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    55
    #8

    Re: Проблем с Abby Fine Reader Professional 8.0

    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,24999.0.html
    и си работи перфектно

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    19
    #9

    Re: Проблем с Abby Fine Reader Professional 8.0

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    Инсталирах FineReader 8.0 Professional Multilangiage и имах същия проблем...Обърнах се към много доктори, но те само вдигаха рамене...тогава попитах

    Открих файла от атачмънта...прочетох Readme.txt, копирах файловете и стартирах Patch.exe...в началото усетих леко затопляне...и т.н.

    С две думи - сега моят FR80Pro изпраща на български в MS Word*
    kak stava tozi nomer s namiraneto na faila i startiraneto

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #10

    Re: Проблем с Abby Fine Reader Professional 8.0

    Файлът е в атачмънта към мнението ми...но ти не търсиш това май...нали имаше проблем с активирането...този пач е за вече активиран FineReader и просто оправя проблема с енкодинга при експорт към Word.

    //ЕДИТ: виж какво съм ти написал в твоята тема :coolsmiley:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. FINE READER
    От ManiMani във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 18-01-06, 17:40
  2. Fine reader 5.0 Pro и Win XP - parvi priateli
    От ap_pz във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 14-04-02, 00:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе