Резултати от 1 до 5 от общо 5

DC++ и доставчик БТК ADSL проблем!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #1

    DC++ и доставчик БТК ADSL проблем!

    Здравейте, пуснах си ADSL интернет през БТК и се опитах да използвам DC++ за теглене на филми и т.н., и друг път съм използвал DC, но сега намирам хъбовете, влизам в тях, но не мога да търся и да свалям, също така не мога да извиквам списъците със файлове на потребителите! Проблема не е в защитна стена или нещо от сорта, защото същия проблем го има и един приятел който също е с ADSL. Също така шарнатата информация е достатъчно!
    Има ли някой, който се е сблъсквал с този проблем, явно проблема идва от доставчика!? Може би трябва да се направят специфични настройки или нещо от сорта, или пък БТК са забранили портовете които работят с DC++! За последното изречение гадая просто!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Re: DC++ и доставчик БТК ADSL проблем!

    Цитат Първоначално публикувано от g_velev
    Здравейте, пуснах си ADSL интернет през БТК и се опитах да използвам DC++ за теглене на филми и т.н., и друг път съм използвал DC, но сега намирам хъбовете, влизам в тях, но не мога да търся и да свалям, също така не мога да извиквам списъците със файлове на потребителите! Проблема не е в защитна стена или нещо от сорта, защото същия проблем го има и един приятел който също е с ADSL. Също така шарнатата информация е достатъчно!
    Има ли някой, който се е сблъсквал с този проблем, явно проблема идва от доставчика!? Може би трябва да се направят специфични настройки или нещо от сорта, или пък БТК са забранили портовете които работят с DC++! За последното изречение гадая просто!!

    Ам взимаш телефона - набираш ADSL HELPDESK на номер 0700 17 111
    И ПОЧВАШ ДА РЕВЕШ НА УМРЯЛО

    И след това им казва да ти отворят съответните портове и да ти ги форуарднат и си готов

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    87
    #3

    Re: DC++ и доставчик БТК ADSL проблем!

    Цитат Първоначално публикувано от g_velev
    Здравейте, пуснах си ADSL интернет през БТК и се опитах да използвам DC++ за теглене на филми и т.н., и друг път съм използвал DC, но сега намирам хъбовете, влизам в тях, но не мога да търся и да свалям, също така не мога да извиквам списъците със файлове на потребителите! Проблема не е в защитна стена или нещо от сорта, защото същия проблем го има и един приятел който също е с ADSL. Също така шарнатата информация е достатъчно!
    Има ли някой, който се е сблъсквал с този проблем, явно проблема идва от доставчика!? Може би трябва да се направят специфични настройки или нещо от сорта, или пък БТК са забранили портовете които работят с DC++! За последното изречение гадая просто!!
    Ако АДСЛ-а е само към твоя компютър, обади се на 070017111 и помоли да пренасочат всички портове към него (към адрес 192.168.1.2). Това би трябвало да реши проблема. Другия начин е просто да пуснеш ДС++ в режим PASSIVE, вместо да въвеждаш айпи и порт и тогава трябва да тръгне.

  5. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #4

    Re: DC++ и доставчик БТК ADSL проблем!

    Здрасти градски ,

    на предната работа бях с АДСЛ бизнес тарифа (не знам ти на каква си, но не би трябвало да има значение), ДС++ ми беше наистина на ПАСИВ режим, и си работеше безпроблемно. Пробвай го сложи и ти на ПАСИВ (ако не си) и виж какво ще стане, но трябва да работи. А ако е в АКТИВ (или там както се казваше) наистина от БТК ще трябва да ти пренасочват портовете.

    Ае със здраве, и пиши какво е станало :coolsmiley:

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #5

    Re: DC++ и доставчик БТК ADSL проблем!

    Благодаря на всички!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с ADSL модем на Виваком
    От Wish_Master във форум Технологии
    Отговори: 5
    Последно: 15-03-12, 18:57
  2. ADSL 4 mbit бизнес план проблем
    От emergency_bg във форум Технологии
    Отговори: 10
    Последно: 22-08-08, 20:00
  3. Отговори: 4
    Последно: 28-12-07, 12:37
  4. Отговори: 10
    Последно: 30-07-07, 19:56
  5. Проблем - sharing на ADSL интернет
    От npu3paka във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 28-02-06, 18:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе