Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Мултисешън двд - как се прави ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #16

    Re: Мултисешън двд - как се прави ???

    eto kakvo pravja as... start nero 7 premium/kato predvaritelno sym slojil dvd za zapisvane v zapisvachkata/ dvd-to e 'start multisesion' koeto sym izbral ot pyrvoto zapisvane.Auto mi se otvarja prozorec s zapisanoto na ustroistvo D.Zatvarjam go.Posle davam data ->make data dvd.Otvarja mi se prozorec kato nai otgore pishe ISO1_DVD Nero Burning ROM.Razdelen e na dve chasti-v ljavata pishe DVD nai otgore,a v djasnata njama nishto.Cykam djasno kopche i add files/vyv djasnata chast/ Add-vam files ot pc-to i auto mi se otvarja prozorec open file.Zatvarjam go tyi kato veche sym add-nal ... cykam na burn i mi se otvarja prozorec burn compilation ot tam izbiram veche 'continue multisesion' ot multisesion,a ot burn -> write ... i davam burn -> burn process succesfull i diska izliza


    pyrvoto zapisavane stava taka:start nero -> make data dvd -> add files -> burn -> otvarja se burn compilation -> multisesion izbiram start multisesion -> ISO izbiram iso 9660+Joliet -> posle napravo na burn izbiram max vyzmojna skorost
    davam burn i zapochva da se zapisva.... nakraja mi kazva burn succesfull i diska izkacha...
    p.s sorry no v tazi zala njama cyrilica i nemoga da installna...
    NO problema si ostava ....

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #17

    Re: Мултисешън двд - как се прави ???

    Цитат Първоначално публикувано от connect
    eto kakvo pravja as... start nero 7 premium/kato predvaritelno sym slojil dvd za zapisvane v zapisvachkata/ dvd-to e 'start multisesion' koeto sym izbral ot pyrvoto zapisvane.Auto mi se otvarja prozorec s zapisanoto na ustroistvo D.Zatvarjam go.Posle davam data ->make data dvd........
    не трябва да го затваряш, а да избереш точно в този момент "continue multisession"! в това ти е проблема

    p.s. като пишеш отговор погледни 10см нагоре и малко наляво. надписът "kredor" е вградената кирилица направо в самия форум

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #18

    Re: Мултисешън двд - как се прави ???

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    не трябва да го затваряш, а да избереш точно в този момент "continue multisession"! в това ти е проблема

    p.s. като пишеш отговор погледни 10см нагоре и малко наляво. надписът "kredor" е вградената кирилица направо в самия форум
    ами не е в това проблема ... проблема се реши като не използвам start smart един познат със същото Nero Premium 7 имал същия проблем и така го оправил ,самоче винаги трябвало да даваш refresh като правиш new compilation ...
    p.s. абе този бутон 'kredor' си изчезва сам понякога ... и затова немога да го ползвам винаги

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #19

    Re: Мултисешън двд - как се прави ???

    Снощи пак се опитах да запиша мултисешън двд с нерото и за пореден път нищо не стана. Когато после искам да прочета диска ми дава incorrect function. После инстарирах NTI CD&DVD Maker 7 и отворих диска с програмата. Странното беше че след като прочетох диска с програмата после с експлоръра не ми даваше вече incorrect function макар че файловете не се виждаха. После добавих още една папка с файлове, които се записаха без проблем. Ефекта беше че от експлоръра взе да се вижда първата сесия (само първата). реших да запиша още един файл за да проверя дали ще се вижда след това и втората сесия, но резултата беше че се виждаха 1 и 3 сесия. Можете ли да кажете защо така става

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #20

    Re: Мултисешън двд - как се прави ???

    ами ас си реших проблема в края на крайщата,като си намерих нова версия на нерото/орязана без излишни глупости,само старт смарт и неро експресс/ и с нея всичко е наред препоръчвам ти я ... изтеглих я от декада.бг

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. как се прави флаш?
    От krumata във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 29-11-07, 14:04
  2. QTVR- как се прави?
    От Rhino във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 25-08-07, 19:01
  3. Неро мултисешън върху мултисешън
    От connect във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 23-08-06, 12:32
  4. Как се прави....
    От IBANEZ_ във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 18-07-03, 23:34
  5. ХР се прави на интересен...
    От Dr. Hannibal Lecter във форум Windows
    Отговори: 34
    Последно: 17-07-02, 07:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе