Резултати от 1 до 5 от общо 5

как да импортирам пхпбб форум!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    4
    #1

    как да импортирам пхпбб форум!

    незнам как да импортирам пхпбб форум като вече сьм стартирам apache i MySQL сьрвьрите кажете ми моляви как да си пусна пхпбб

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #2

    Re: как да импортирам пхпбб форум!

    http://www.yoursite.com/forum/install/install.php - на мястото на "forum" ще ти е phpbb или там името на папката в която си го екстракнал...
    ако не си ме разбрал цък ТУК

    пс. и другия път разгледай първо дали има теми свързани с твоя въпрос :coolsmiley:

  4. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #3

    Re: как да импортирам пхпбб форум!


  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    4
    #4

    Re: как да импортирам пхпбб форум!

    ami rabrah te si4ko ok ama samo edno molq nqkoi da mi kaje ili da mi ka4i fuf da_rockwilder@abv.bg database za phpbb forum i da mi obqsni kak da q instalna 6oto si4ko drugo ama ne i ot mysql db moga da razbera ne6to .... 10xz predvaritelno sry za latinicata

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #5

    Re: как да импортирам пхпбб форум!

    стартираш WinMySQLAdmin и там има раздел Database - десен бутон в първия прозорец и даваш Create Database... пишеш някакво име и готово. След това при интсалацията на пхпббто в полето пишеш имато на датабейса и готово. Може да ти потрябват паролата и юзърнейма за MySQL-a. Тях може да намериш ако не ги помниш в раздела my.ini Setup... последните 2 реда... и това е... дано да няма разлики във версиите които ползваме, защото, мойта май е старичка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. нов форум
    От zoro във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 12-08-05, 10:12
  2. Форум
    От Waverunner във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 15-09-03, 17:07
  3. Форум
    От Waverunner във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 24-06-03, 22:54
  4. Нов форум
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 91
    Последно: 26-03-03, 17:45
  5. Форум....
    От Prometey във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-03-03, 21:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе