Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 92

Нов форум

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Нов форум

    мнения....[?]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #2

    Нов форум

    Супер е, особенно черното

    Браво !!!

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #3

    Нов форум

    Заслужаваш си похвалата [:D] Дизайна си го бива Особено ми допадат по-светлите гами, но може би доброто в случая е, че <u>има</u> избор. Още веднъж, добра работа си свършил. Продължавай в същия дух []


  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #4

    Нов форум

    Черното наистина стои много ефектно, само тези светлосини букви на белия фон малко не стоят добре. Ако това се опиташ да оправиш, Крис, сигурно ще ми стане любимия вариант. Иначе засега светло-зелено-синята гама ми допада като че ли най-много.



    EDIT: А иначе зарежда сравнително по-леко от досегашната "пълна" версия и не е толкова "постно" като олекотената. Абе, в общи линии, поздравления!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #5

    Нов форум



    Много добре!

    Поздравления и от мен...



    Черната схема рулзззз =))

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #6

    Нов форум

    Abe iako si e... Samo taka!

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Нов форум

    ПС - оправете си аватарите - много бавят, затова са с фиксирана големина - 64х64.

    Който е качил досега печели - оттук-нататък - не може да се качват външни аватари - или избираш от списък, който тепърва ще се пълни или молиш администратор да го качи на сървъра.

    Това не се прави за да се ограничават аватарите, а за да се зареждат по-бързо страниците - оказва се, че страницата доста се бави докато дръпне всички препратки към аватарите - ефект, който го няма ако аватарите са на сървъра



    А, и новият форум не е правен с цел да се добавят скинове или подобни - правих си промени в скриптовете, които не се забелязват, а скиновете са допълнение...

    Тъй че, не очаквайте кой знае какво...



    <font face="Comic Sans MS"><font size="3"><font color="yellow">Нови стилове се добавят с елементарен .css файл - ако някой има желание да измисли още стилове с удоволствие ще му пратя примерен .css, в който трябва да се сменят само съответните цветове... </font id="yellow"></font id="size3"></font id="Comic Sans MS">

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #8

    Нов форум

    Бива. Малко този 3Д Look не ми харесва, но като цяло черното е добре Може би трябват нови бутони...

    Също така идеята с своеобразният "blur" на текста в лявата колона не е особено удачна. Не на последно място при черната тема се забелязва следния бъг: фонът не се мени на черен, а седи бял.



    http://aquadark.hit.bg/blaa.GIF



    Айде сега остава да се върнат и звездичките )

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #9

    Нов форум

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не на последно място при черната тема се забелязва следния бъг: фонът не се мени на черен, а седи бял.



    <div align="right">оргинално мнение на Aquadark</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Изтрий си кеша като хората...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #10

    Нов форум

    Хъм, да забравих. Извинявам се.



    Но това с текста наистина леко дразни. Забелязах също, че и Кредор логото не е наред.





    Стана дума за скинове по-горе - искам да попитам, може ли да има възможност всеки да си слага собствено сетком лого... ?





    Уффф... трети едит )



    Една молба - не може ли аватарите да са ограничени да имат ограничение до 64х64, но потребителят сам да задава размера (например 60х60, 40х40 и т.н), защото някой аватари просто седят грозно, когато са разширени (или респектирно свити, но тогава така или иначе няма какво да се направи)





    Аргххх знам че ставам малко нахален (след 4 едит-а) но няма да е зле да се сложи малко разстояние между логото и "дървото" с форуми, защото седи много нагъчкано.





    Божееее .. пети едит.



    Може ли примерният css файл

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #11

    Нов форум

    А как седи въпроса с KlipFolio-to? Защо още зарежда стария lite форум?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #12

    Нов форум

    Между другото, под зоркият ми поглед попадна нещо по-скоро притеснително...



    http://aquadark.hit.bg/hm.GIF

    http://aquadark.hit.bg/hmmmmmmmm.GIF

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #13

    Нов форум

    Aquadark, ти не му даваш шанс да се бъгне за малко дори Все пак още се донастройва...

    А логото на Kredor-а седи така, защото е прозрачен гиф и на черния дизайн му се виждат светлите пиксели по краищата... =)

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #14

    Нов форум

    Знам защо седи така - просто го споменавам да се има в предвид

    Иначе аз съм като оръжеен инспектор ;0

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #15

    Нов форум

    [)]браво то време на време требв промена сего по не ми дразни очите по едно време си помислих хакнали са им форумите[:D]щото вчера немаше външен интернет и си мисля па има некъв вирус или хакерска атака [:D][:D][:D]бе разпали ми се въображението[:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. нов форум
    От zoro във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 12-08-05, 10:12
  2. Форум
    От XempireX във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 28-05-04, 23:55
  3. Форум
    От Waverunner във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 15-09-03, 17:07
  4. Форум
    От Waverunner във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 24-06-03, 22:54
  5. Форум....
    От Prometey във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-03-03, 21:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе