Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29

Софтуер за проектиране на облекло?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #16

    Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    Цитат Първоначално публикувано от Globe
    никои нищо не казва това какво ще рече че не може да се намери много лошо*
    ако някои знае нещо по въпроса плсс... да се обади*
    Ами по-горе съм дал линк за нещо не лошо и "безплатно", ама ти търсиш най-доброто и 100$ дето ти искали китайците ти се виждат много.
    Аудасес-а ще ти върши чудесна работа ако смяташ да работиш, а не да колекционираш. За това най-доброто навсякъде искат кинти. Чиста загуба на време е да го търсиш безплатно.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    2
    #17

    Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    Zdraveite moje li nqkoi da mi kaje ot kude moga da si izteglq Gerber ili Lectra?
    Blagodarq vi

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #18

    Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    В крайна сметка останах с впечатление, че няма да можем да се порадваме на Gerber ili Lectra, поне ни и без заплащане ммда...няма безплатен обяд, особено ако си решил да ходиш на ресторант...

  5. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #19

    Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    Цитат Първоначално публикувано от FIFA
    В крайна сметка останах с впечатление, че няма да можем да се порадваме Gerber ili Lectra, поне ни и без заплащане ммда...няма безплатен обяд, особено ако си решил да ходиш на ресторант...
    Ами виж ся , ако си напреднал в занаята, тези народните цени дето вади гуглето не би трябвало да ти са проблем, а още повече, че докато ровиш да търсиш ще искараш с работа доста повече. Ако сега навлизаш, Аудасеса дето ти препоръчах по-горе и най-любезно споделих(защото и него другаде едва ли ще го намериш безплатно) ще ти свърши много по-добра работа. Има си всичко което ти трябва, само 3Д няма.

    Нямам навик, нито смятам да ми става, да споделям с конкуренцията нещо което никой не ми е споделил безплатно. Между колегиалност и конкуренция границата е много тънка.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #20

    Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    значи момчета сложете си по едно eMuleи разгледайте вътре какво има... на това Lectra намери 54 резултата... има някои които не са 100%, но има някои които смятам, че ще ви свършат работа... също и за другата програма има резултати! Пробвайте също и в DC++. Логнете се в най-големия с потребители сървър и потърсете там също.

  7. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #21

    Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    значи момчета сложете си по едно eMuleи разгледайте вътре какво има... на това Lectra намери 54 резултата... има някои които не са 100%, но има някои които смятам, че ще ви свършат работа... също и за другата програма има резултати! Пробвайте също и в DC++. Логнете се в най-големия с потребители сървър и потърсете там също.
    Ами @Globe преди да си редактира мнението по-горе каза, че е свалил поне 5 файла(Оптитех) от мулето, но заключени в рар с парола и му искали около 100$ за да му я кажат . Няма да се хващам за цитираната доста занижена цена, но в един друг форум търсеше начин за отключване на рар архив, та пак стигаме до предното ми мнение.

    @Globe, тука в по-старите теми един наш съфорумец беше достатъчно простичко обяснил защо практически е невъзможно разархивирането на заключен рар. Беше нещо от рода, че алгоритъма на кодиране се определя според символите на паролата, което го прави абсолютно уникален за всяка съвкупност от символи.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #22

    Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    Цитат Първоначално публикувано от FIFA
    ...да се порадваме Gerber ili Lectra

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    92
    #23

    Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    да но и проблема не идва в стоте долара 100 долара за тази програма са как да го кажа нищо ! но достоверноста че наистина ще имам паролите..* според мен шанса е минимален
    а и да пратя 100 долара на човек които не мога да видя живеещ под нас (на земното калбо) и да чакам тои да ми прати 1 парола ми изглежда много несигурно


    намерих лиценз.. пароли.. маи за програмата сега свалям 2 3 4 и като ги сваля ще тествам ако стане ще ви кажа ..

  11. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    2
    #24

    Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    Цитат Първоначално публикувано от Globe
    никои нищо не казва това какво ще рече че не може да се намери много лошо*
    ако някои знае нещо по въпроса плсс... да се обади*
    Може да се намери*
    В мрежата се намира дори Модарис Експерт, просто повече ровичкане* :coolsmiley:

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #25

    Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    Ето ви тук една програма, която обаче не съм пробвал, просто ми попадна случайно :coolsmiley:
    Казва се ЛЕКО. Това е сайта
    http://www.lekala.info/
    а тук е "работеща версия"
    https://forum.setcombg.com/******************.de/files/4467340/leko804.rar.html
    и (вероятно) модели
    https://forum.setcombg.com/******************.de/files/16233541/al_585.rar.html
    Пак казвам не съм я пробвал, защото нямам достъп до Rapidshare

  13. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    2
    #26

    Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    Цитат Първоначално публикувано от FIFA
    В крайна сметка останах с впечатление, че няма да можем да се порадваме на Gerber ili Lectra.
    Аз се радвам на Модарис-Лектра от доста време насам.* *
    Знам и*как да го използвам....*

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2
    #27

    Re:Софтуер за проектиране на облекло?

    само кажете какви програми ви трябват и готово
    обаче сиренето си е с пари ....

  16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #28

    Re:Софтуер за проектиране на облекло?

    Цитат Първоначално публикувано от milka
    само кажете какви програми ви трябват и готово
    обаче сиренето си е с пари ....
    Искаш ли да играем на една игра? Ти повече няма да се опитваш да ни продаваш безплатни неща, а аз няма да казвам на никой от къде могат да се изтеглят без да се налага да ти осигуряват....сиренето. Deal?

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    1
    #29

    Red face Отговор: Re: Софтуер за проектиране на облекло?

    Цитат Първоначално публикувано от razziel Виж публикацията
    ed2k://|file|Accumark%208.11.nrg|448966812|75F856BC7AF5C272CB4D3F470BF5E761|/
    Здравейте, аз съм нова тук...извинете ме, но как да отворя линка след като изписва, че е грешен? Благодаря

    - - - - - - - - - -

    Според вас на коя програма трябва да се спра след като ми трябва само кройка на детска рокличка която да бъде по мой модел, коя е най-подходящата програмка за тази цел? Благодаря от сърце!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 03-07-10, 10:21
  2. -цензура- Мебелно проектиране в AutoCAD
    От MartinDonchev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 26-08-07, 19:27
  3. Търся софтуер за проектиране на мебели
    От ilko81 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 20-07-06, 09:45
  4. Търся програма за дизайн на облекло!!!
    От sven във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 16-03-04, 11:57
  5. Отговори: 9
    Последно: 17-02-04, 04:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе