Резултати от 1 до 11 от общо 11

как се отварят файлове с разширение wmv

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #1

    как се отварят файлове с разширение wmv

    може ли някой който разбира да ми каже как се отваря wmv файл при мен нещо не се получава пробвах с най различни плеари с повечето от тях файла не тръгва а с windows media player се чува само звук а вместо картина виждам визуализация

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: как се отварят файлове с разширение wmv

    А пробва ли да инсталираш някой по-нов codec пакет? Например BASIC или STANDARD версиите от тук

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #3

    Re: как се отварят файлове с разширение wmv

    аз съм с K-Lite Codec Pack 2.69 Full.exe и мисля да си инсталирам най новата версия и дано тогава да се оправи но имам още един въпрос бях чел из нета че ако премахна старите кодаци от добавяне премахване на програми в контрол панела пак оставали разни гадории в windowsa и като кача новите можело да стане страшно омазване и да се наложи да преинсталирам windowsa има ли нещо вярно в това

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: как се отварят файлове с разширение wmv

    Има нещо вярно, но положението не е чак толкова трагично. Лично аз инсталирам и деинсталирам доста (под доста визирам десетина неща седмично) и успявам да изкарам по около година между преинсталациите, така че действай смело, от едни кодеци няма да ти са скапе уиндосуа чак толкова, даже най-вероятно - изобщо няма да усети.
    Айде със здраве

  6. XaugyTuH
    Guest
    #5

    Re: как се отварят файлове с разширение wmv

    Еее с колкото и стари кодеци да си пак трябва да отваряш този тип файлове..... или самият файл нещо не е в ред или са човъркани кодеците.....

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: как се отварят файлове с разширение wmv

    инсталирай windows media player 9 или 10

    поддръжката на wmv идва с инсталирането на допълнителните кодеци, включени в инсталацията

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #7

    Re: как се отварят файлове с разширение wmv

    Да не би да си ударил брадвата на медиа плеъра я с нлайт, я с хплайт? Ако е така, то това чудо слага липсващите кодеци, така че да може с който и да е плеър да се пусне:
    http://www.cdlserver.de/medialite/Wi...diaLite220.exe

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #8

    Re: как се отварят файлове с разширение wmv

    FearMe

    да това е бил проблема инсталирах 10 версия и всичко се оправи сега отварям файловете с всички плеари но сега се появи друг проблем преди windows media player ми беше на бг а сега нещо не мога да го наглася задал съм му български но не се получава някакви идеи

    мерси на всички помогнали и най вече на FearMe

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Re: как се отварят файлове с разширение wmv

    няма windows media player 10 на български

    но ти така или иначе не си длъжен да го ползваш - кодеците са налице след инсталацията, и ако си свикнал да гледаш на bsplayer, или classic media player или каквото и да е друго, което си има български скин - спокойно продължавай да си гледаш на него

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #10

    Re: как се отварят файлове с разширение wmv

    FearMe

    сигурен ли си за това което казваш че десета версия не подържа бг защото един приятел ми каза че при него има или той нещо се е объркал имам предвид да не е с нея а с някоя друга или ти

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Re: как се отварят файлове с разширение wmv

    http://www.microsoft.com/downloads/d...n&Hash=HV85JTD

    тук са езиците, измежду които можеш да избираш. руски ако те удовлетворява - дерзай

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. С какво се отварят *.CAD файлове?
    От Little_Alien във форум Общ - софтуер
    Отговори: 18
    Последно: 16-11-08, 16:05
  2. Как се отварят "IBK" файлове?
    От TORO във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 13-03-08, 15:48
  3. файлове с разширение *.job
    От Shog0 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 21-03-07, 20:55
  4. Как се отварят...
    От Vankata12 във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 01-05-04, 13:16
  5. Отговори: 11
    Последно: 08-09-03, 12:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе