Резултати от 1 до 5 от общо 5

Virtual Dub и махане на keyframe

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    Virtual Dub и махане на keyframe

    Как се махат keyframe когато се съединяват два .avi файла с Virtual Dub ?

    Става въпрос за следното: имам филм който е на три диска. Искам да го слея в един файл защото ме мързи за ставам да сменям дисковете когато го гледам . Знам че може с Виртуал Дъб да се направи и знам че има някъде статия как се махат кейфреймовете и съм го правил но и да ме утрепеш сега не мога да се сетя как става.

    Та ако може някой да каже набързо или ако се сеща за коя статия говоря да я постне пък аз ще се оправя по-нататък.

    Благодаря Ви !


    P.S. Ако може и да кажете после дали ще се запише на едно ДВД защото май имаше някакво ограничение на файловете при нерото да не са по-големи от 1 гб.

    ДОБАВЕНО: Всъщност може и да кажете и някой друг начин ако има по-лесен. Аз отворих въпрос за Виртуал Дъб защото съм го правил с него а не защото държа да стане с него.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Virtual Dub и махане на keyframe

    1. keyframes нямат отношение към сливането на файлове
    2. сливането става с file->append avi segment
    3. когато имаш файлове > 1гб избираш UDF диск, а не ISO

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #3

    Re: Virtual Dub и махане на keyframe

    Наистина стана без да трия кейфреймовете предния път като правих подобно нещо направо съм се бил измъчил :brickwall:


    а звука мога ли да го усиля с Виртуал Дъб или трябва с друга програма да го направя ( кажете както ще стане най-лесно )?

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: Virtual Dub и махане на keyframe

    Може, трябва да избереш в Audio -> Full processing mode, след това има филтър за усилване на звука пак в менюто Audio (тук нямам инсталиран дъб-а, но ако никой не напише по-конкретно, като се прибера ще видя и кажа точно )

    //Добавено: Опцията си се казва Volume в менюто Audio. Ако само ще усилваш звука, можеш за видеото да дадеш "Direct stream copy", за да не чакаш излишно

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Re: Virtual Dub и махане на keyframe

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    * *
    * * а звука мога ли да го усиля с Виртуал Дъб или трябва с друга програма да го направя ( кажете както ще стане най-лесно )?
    Ako ще го гледаш на компютър, няма нужда да бараш звука - можеш да регулираш силата му от филтъра който го декодира (AC-3 примерно или FFDShow).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PVC дограма - махане на предпазното фолио
    От Stefanaki във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 11
    Последно: 15-10-10, 15:15
  2. Махане на Вокала от МП3
    От glowndark във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 27-05-05, 00:19
  3. Програма за махане на тагове.
    От npu3paka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 07-05-04, 17:37
  4. Махане на Интел HSF ?
    От Blademaster във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 29-07-03, 16:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе