Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

махане на защита за принтиране в pdf файл

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    махане на защита за принтиране в pdf файл

    Попаднах на един пдф файл с една презентация който не мога да го принтирам. Дава ми съобщението прикачено на файл към поста. Някой може ли да каже как се маха тази защита или трябва да се мъча по друг начин да принтирам презентацията.

    Благодаря Ви!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    защо не пробваш да го конвертираш с Pdf2Word ?
    (обаче изтегли последната версия, защото по-старите имат проблеми с много от pdf-ите!)

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #3

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    Пробвах с версия 1.4 и нищо не стана дава някаква грешка сега точно не мога да кажа каква но нещо с конвертирането от rtf мисля че беше

  5. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #4

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    Попаднах на един пдф файл с една презентация който не мога да го принтирам. Дава ми съобщението прикачено на файл към поста. Някой може ли да каже как се маха тази защита или трябва да се мъча по друг начин да принтирам презентацията.

    Благодаря Ви!
    Ако документа не е строго секретен, или не съдържа лична информация, може ли го закачиш тущ - току виж някой успял да му посегне?

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #5

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    дай го насам ще го оправим.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #6

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    За "забравени" пароли:
    Passware.Password.Recovery.Kit
    http://uefa.data.bg/Software/Tools/S...0-Passware.rar

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    Това което ти трябва е "Advanced PDF Password Recovery Pro". Ако не успееш да го откриеш - обади се.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #8

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    Ахъм Елкомсофт рулз, но няма къде да му я кача и затова викам да даде пдф-а

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #9

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    за съжаление файла е много голям за прикачване 350 к ако искате мога да ви го пратя на мейл

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    1.4 е стара и е именно тази, която визирах под "прави проблеми"
    1.6 е къде-къде по-изпипана

    иначе няма проблеми, пращай на майла в профила ми

    уупс, нова идея - Fine Reader отваря директно PDF-и и ги разчита. можеш да пробваш...

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #11

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    с 1.6 се отваря файла но в такова състояние че е почти негоден за употреба.

  14.  
     
  15. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #12

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    Как пък никой не застана на страната на хората, който са си заключили файла... Може би си имат своите основания. Изключително неприятно е, когато си се блъскал като грешен дявол да направиш нещо - и хоп другата страна разполага с труда ти ей така - като на игра. След като напоследък се поопарих от некоректни клиенти, за които правим фирмено лого (например) вече не изпращам PDF без да го защитя, но за съжаление нищо не помага, така че започвам да изпращам мострите като low resolution JPEG, пък който иска да си ги векторизира, например. И се дразня от горецитираната програмка, защото поне да прилагаше BRUT FORCE при "разбиването" на паролата - тоест поне малко да поизмъчи желаещите да гепят чужд труд - ама не. От демонстрацията, които ми направи един колега се уверих че тя не "играе честно" - изглежда по някакъв начин премахва проверката за пароли и почти мигновено премахва паролите. Дерзайте пичове!

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #13

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    sclera_bg прав си - по принцип така би трябвало да бъде.

    Извинявам се предварително ако те обидя с нещо не е с умисъл, но всичкия платен софтуер който използваш плащал ли си го ? Не мога да знам със сигурност дали е така но аз доста се съмнявам да има някой в България който да си е платил абсолютно всичкия софтуер който е използвал. И да има такива сигурно се броят на пръсти. Защо не се поставяме на тяхно място когато решим да използваме някоя тяхна програма или продукт? Надявам се разбра какво искам да кажа и няма да се впускам в подробности. Това е лично мое мнение и не искам да обидя никой с него.

    В случая ставаше въпрос за лекции по механика. От 15 лекции само една беше заключена и предположих че нещо са объркали затова питах. Не използвах въпросната програма ( може би ще ти е един вид успокоение :coolsmiley а прехвърлих информацията чрез маркиране на слайда като снимка от пдф файла и пействане в уорда понеже бяха само 12 слайда. До сега не бях попадал на такъв защитен файл но ако попадна на такъв с много страници и да ми е полезна информацията вероятно ще я използвам

  17. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #14

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    sclera_bg прав си - по принцип* така би трябвало да бъде.

    Извинявам се предварително ако те обидя с нещо не е с умисъл, но всичкия платен софтуер който използваш плащал ли си го ?* ...
    Това е много стара и дълга тема, без ясен отговор.
    Освен операционната система, (която си идва с компютъра) сме купили само една програмка за $15. Всичко останало ми е "незаконно". Една от причините да не можем да си го позволим, е че в България се смята че графичния дизайн, предпечатната подготовка и дейности от този род се вършат от благородници и алтруисти, които го правят ей така - само са чест и слава и ако кажеш някому че едно лого трябва да струва (минимум) 600 лева, те мислят за луд.
    От друга страна сме закупили поне две предишни версии на програмите, които основно ползваме (през 2001 и през 2003), и честно казано (някъде бях изложил подробно мнението си) не виждам смисъла да плащаш през година-две за нововъдения, които реално не ползвам, обаче някой келеш е записал файла си в COREL X3 и ти като си си купил версия 11, да речем издухваш супичката. А и от "дистрибуторите" в BG не можеш да очакваш никакъв support, тоест по-добре е да (ако можеше някак си) да си купиш софта или компютъра направо от производителя, поне той да получи парите а не разни самозвани дистрибутори.

    Както казах - дълга и широка е.
    Мир да има!

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #15

    Re: махане на защита за принтиране в pdf файл

    Хъм, не съм се сещал досега за идеята да открадна нещо от пдф. Всичко за което съм ползвал въпросната програмка е да премахна копи-пейст от документации за програмисти. Колкото и ТЪПО да изглежда, някои фирми решават да си локнат документацията така че аз вместо да копна името на функцията която трябва да извикам да я напиша на ръка сбърквайки я няколко пъти. Та в този смисъл съм невероятно доволен че някой се е постарал да направи програма срещу идиотски защити. Но пък твоя случай е съвсем различен... да ти откраднат труд верно е кофти...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 26
    Последно: 03-08-07, 01:35
  2. Сваляне защита от pdf файл
    От remualdo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 15-06-06, 15:04
  3. Махане на Вокала от МП3
    От glowndark във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 27-05-05, 00:19
  4. Принтиране на PDF
    От JM във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 10-11-04, 07:05
  5. Махане на Интел HSF ?
    От Blademaster във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 29-07-03, 16:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе