Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

ICQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #1

    ICQ

    Здравейте, имам въпрос. Накратко - отдавна ползвам ICQ но за пръв път ми се случва следното нещо и само с един потребител - опцията "history" е включена, но в крайна сметка нямам никакво запазено history, когато си пиша с него отваряне на прозорчетото, изпращането на съобщения и въобще всичко цикли яко. Смених клиента, мислех си, че от там идва проблема, но уви, никаква промяна. Пак казвам това, че това е само с един единствен потребител, при всички останали тези моменти ги няма. Имате ли идея защо се получава така? Мерси предварително

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re: ICQ

    Може ли да се предположи, че въпросния човек целенасочено е взел мерки в тази насока?
    Проблема може да е в клиента на твоя човек. Ако толкова искаш да записваш хисторито има и ICQ снифери елементарни са и т.н.

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    Re: ICQ

    Наистина ли има начин да се предотврати запазването на историята от чата от отсрещната страна? Странно ми звучи, но след темите на dyado hadji вече няма нищо сигурно :-)

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Re: ICQ

    На мен също ми стана интересно дали има такава възможност?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #5

    Re: ICQ

    Не искам да имам history просто ми е интерестно защо се получава така и как. Това е всичко

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от Bvlgari
    когато си пиша с него отваряне на прозорчетото, изпращането на съобщения и въобще всичко цикли яко.
    ...... при всички останали тези моменти ги няма.
    Отишъл един борец на доктор и му разправя.
    - Докторе, помагай, много съм зле. Пипна се по главата - боли ме, пипна се по корема - боли ме, пипна се по крака - боли ме
    - Доколкото виждам - счупен ви е пръста
    --------------------------
    Та и ти да си си помислил за момент че проблема може да не е при теб, а при клиента на въпросния "само с един потребител"

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #7

    Re: ICQ

    Е и така да е, не знаех за такъв клиент/вариант

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    162
    #8

    Re: ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от Bvlgari
    Здравейте, имам въпрос. Накратко - отдавна ползвам ICQ но за пръв път ми се случва следното нещо и само с един потребител - опцията "history" е включена, но в крайна сметка нямам никакво запазено history, когато си пиша с него отваряне на прозорчетото, изпращането на съобщения и въобще всичко цикли яко. Смених клиента, мислех си, че от там идва проблема, но уви, никаква промяна. Пак казвам това, че това е само с един единствен потребител, при всички останали тези моменти ги няма. Имате ли идея защо се получава така? Мерси предварително
    Зависи какъв клиент ползваш. Това е по-скоро бъг на клиента ти. Единственото, което може да направи този "особен" потребител е да се самоизтрие от твоята листа, но не и това за което ти пишеш.

  11. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    379
    #9

    Re: ICQ

    преди повече от година имах един такъв пич в локалната - "hacker #~&*@__+ " .....

    или някакъв подобен му беше ника...

    всеки път като влезеше и ми гърмеше ИЦК.

    лесно можех да го тура в "игнор листата", ама ми беше интересно просто...


    един ден просто се примолих на едни познати да го тракнат - след като му казах какъв му е IP-адреса - оттогава си е мирен и кротък* - даже отвреме навреме си споделяме по някоя весела новина*





  12. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #10

    Re: Проблем с ICQ

    Пиша тук, за да не правя нова тема. Търсих във форума, но не видях нещо подобно на моето проблемче:
    Вчера ми се скапа(физически) диска. Сложих си друг и си върнах отпреди време ghost архива. Аваста се разплака, но си направих отново вкарване на кода за продължение и - миряса. Всичко друго си върви, но ICQ- не.
    Тръгва да се връзва, минава logon, init database и зацикля на Loading database. Не дава грешка - просто си цикли там.
    Другите приложения си работят, но като се върна на ICQ в поленцето остава някакво мазило от последното друго приложение. С трите клавиша спирам таска (винаги си се спира).
    Win98SE ICQ2003b

    До тук - изтеглих наново icq2003b.exe и инсталирах наново - няма промяна
    Изтеглих icq5_abw.exe - опитах да инсталирам, но ме прати за регистрация на абв - там не мога да вкарам повече
    от 2 букви за user name - умира си кротко...............

    Та започнах да разбирам палестинците вече...........
    Бихте ли помогнали с някаква идея? Удобно ми беше и ще ми липсва........
    Благодаря за отделеното време!

    //добавено - Skype си върви нормално, имам си интернет връзка, спрял съм Avast изцяло...........

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #11

    Re: ICQ

    Ако не беше с версия 2003b, щях да те посъветвам да пробваш да си импортнеш базата с Miranda, но в случая това няма да помогне. В момента търся решение, ако искаш опитай и ти (ако руския ти е по-добър от моя) тук

    Добавено: Тук има нещо за импорт от 2003b към Miranda: http://addons.miranda-im.org/details...ewfile&id=1651... знам, че това не е решението на проблема ти, но опитай - може поне да те насочи към проблема с някое съобщение

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #12

    Re: ICQ

    хам щом си с тва старото кю, значи не обичаш шаранийки... защо не пробваш с QIP?

    eдит... я пробвай това START ->Programs -> ICQ -> ICQ DB Administrator - и следваш инструкциите... трябва да има някъде Fix или нещо от сорта!

  16. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #13

    Re: ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    хам щом си с тва старото кю, значи не обичаш шаранийки... защо не пробваш с QIP?

    eдит... я пробвай това START ->Programs -> ICQ -> ICQ DB Administrator - и следваш инструкциите... трябва да има някъде Fix или нещо от сорта!
    YES
    стана - благодаря за съвета -
    при възможност ще го бирирам.........
    засега - едно + само.........

    //добавено - не се пази вече "историята" - не ми е важно, просто отбелязвам да се знае....

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    3
    #14

    Re: ICQ

    Виждам че това е тема за ICQ имам един въпрос
    колко начина има да си хакне хисторито на ICQ- то
    предварително благодаря

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    327
    #15

    Re: ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от izzi
    Виждам че това е тема за ICQ имам един въпрос
    колко начина има да си хакне хисторито на ICQ- то
    предварително благодаря
    Има един начин, пускаш хисторито да записва и после copy/paste на текстов редактор и на флашче или дискетка, а защо не и на емал-че, за по-бързо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе