Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

ICQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    131
    #16

    Re: ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от Lukan
    Има един начин, пускаш хисторито да записва и после copy/paste на текстов редактор и на флашче или дискетка, а защо не и на емал-че, за по-бързо.
    Че то това си е стандартна процедура.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #17

    Re: ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от А.Петров
    Че то това си е стандартна процедура.
    Стандартна - ако потребителят е станал от компютъра за малко и успееш да му включиш отметката за history без да се усети; иначе - нъцки.

    А между другото, Miranda има един plugin, който ти трие history-то при стартиране или при изключване, в зависимост от настройките.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #18

    Re: ICQ

    А някой да знае plugin за криптиране на history и отваряне само с парола?

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #19

    Re: ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    А някой да знае plugin за криптиране на history и отваряне само с парола?
    Aми нали си влизаш с парола в кю-то, ето ти и елементарна защита. освен ако не го оставяш постоянно включено, но тогава можеш да си активираш парола на screensaver-а и пак няма да може да се доберат до кю-то.
    Аз лично ползвам една интересна програма, която заключва десктопа и блокира вкл. и изкл. на компа както и разните клавишни комбинации след нарочно зададено време на бездействие. Ако някой се пробва да налучка паролата, то програмата записва това и ми съобщава дори и самите пароли при неуспешният опит, освен това разрешава да се оставят бележки по време на заключения десктоп т.е. докато отсъствам от компа.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    3
    #20

    Re: ICQ

    Благодаря за отговорите!!! Но мен по скоро ме интересуваше от друг компютър как могат да ти хакнат q-то и дали е възможно??? Защото на мен ми изпратиха една програма ,с която уж може но не съм я пробвала лично!!! А и един въпрос още някой знае ли дали хисторито се пази и в интернет пространството или се запазва само на PC- то?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #21

    Re: ICQ

    Само на PC се пази.

    Ако искаш, опитай се с тази програмка да хакнеш моя акаунт, номера можеш да видиш в профила ми. Обикновено обаче такива "чудодейни" програмки са по-скоро предназначени да хакнат теб, отколкото някой друг, така че по-внимателно и задължително с включена антивирусна програма с актуални дефиниции. Ако ти поиска да си забраниш резидентната антивирусна, за да работи въпросната програмка - не го прави или знай, че много рискуваш да си завъдиш някое троянско конче или даже цяло хергеле такива.

    Запомни, че хакването изисква много четене и познания. Само на филмите се получава с натискане на шест клавиша и две кликвания с мишката. Ако ставаше толкова лесно... всички да бяхме l33t x4x0rZ

  8.  
     
  9. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #22

    Re: ICQ

    На личния компютър е хисторито.

  10. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    3
    #23

    Re: ICQ

    Мерси, рано ми е да ставам хакер а и нямам време знам, че трябва бая да се чете Всички тези въпроси задавам защото на мене ми казаха че са ми хакнали хисторито!!!! Сега като знам със сигурност че то се намира на компа значи трябва да са ми хакнали компа Интересно ми е колко трябва да си добър за да хакнеш комп за 5- 10 мин. без да знаеш IP адреса, защото с въпросния потребител не сме разменяли файлове! Явно или ме лъжат или си имим работа с много добър хакер :knuppel2:

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #24

    Re: ICQ

    Всъщност IP-адреса може да се види много лесно... в повечето случаи е достатъчно да сте си говорили с човека, не е задължително да сте си разменяли файлове.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #25

    Re: ICQ

    SMEEEEEEEEH !!!! i punkariq
    Интересно ми е колко трябва да си добър за да хакнеш комп за 5- 10 мин. без да знаеш IP адреса, защото с въпросния потребител не сме разменяли файлове! Явно или ме лъжат или си имим работа с много добър хакер
    :Super:
    a az qwno si imam rabota s ne chak tolkowa dobyr shtom wyprosniqt si znae i IP-to mi i wsichko..-to mi.
    nai-posle da otkriq neshto po toq problem,imam go ot 2 meseca i bqh napylno ubedena che lubimiq mi biwsh hacker ima pryst w cqlata rabota, ne samo zashtoto si e haker, a i zashtoto stana tochno s negowiq klient. i oswen che ne se zapiswa history imam useshtaneto che ne poluchawa kakwo mu pisha izobshto. a i ne wijdam statusa mu - toest wijdam go no ne mi izliza 'user is currently not available" primerno i winagi kogato ne mi e izlizalo towa, history ne se e zapiswala.
    ta...kakwo da wi kaja.. oswen dobre doshli w kluba :worry:
    p.p pyk tiq hakeri... ako mi padnat... :knuppel2: :smack:
    p.p izwinqwam se za latinicata ama towa pc tuk e qko sbyrkano..nishto che ne e w nashe selo mi w Golemo selo sf

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #26

    Re: ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от izzi
    Мерси, рано ми е да ставам хакер а и нямам време знам, че трябва бая да се чете Всички тези въпроси задавам защото на мене ми казаха че са ми хакнали хисторито!!!! Сега като знам със сигурност че то се намира на компа значи трябва да са ми хакнали компа Интересно ми е колко трябва да си добър за да хакнеш комп за 5- 10 мин. без да знаеш IP адреса, защото с въпросния потребител не сме разменяли файлове! Явно или ме лъжат или си имим работа с много добър хакер :knuppel2:
    Хакването става за секунди, а не за 5-10 минути, стига да има условия да се случи. И не е нужно да си добър или да си чел много, а да си малко по-съобразителен. От друга страна не е лъжица за всяка уста.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе