Резултати от 1 до 11 от общо 11

Microsoft Windows Defender

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #1

    Microsoft Windows Defender

    [size=14px]Microsoft Windows Defender 1.1.1347 Beta 2[/size]



    Microsoft Windows Defender - това е програмката на Microsoft, която по-рано се наричаше Microsoft AntiSpyware и е предназначена за борба с многобройните и-нет вредители. Програмата има вграден модул AutoUpdater, който може да обновява програмата без намеса на потребителя. Също така Giant се опитва да организира своите клиенти в общество на единомисленици, които обменят информация через сайта на SpyNet, и Microsoft запази тази практика. Програмата отстранява бепогрешно всики паразити, като редовно поставя и запис за възстановяване (контролна точка).

    Download Here, just Click

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    227
    #2

    Re: Microsoft Windows Defender

    Все още си ползвам предишната версия и това сигурно е единственият продукт на M$, от който съм доволен... Едиснствено тоя софтуер ми изчисти простотиите дето бях лепнал... преди това изпробвах какво ли не, изчетох какво ли не - без никакъв резултат... Знам, че това прозвуча малко като реклама, но това беше и целта - просто е много добра програмката!

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #3

    Re: Microsoft Windows Defender

    The computer has an invalid Volume Licence Product Key :Super:

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Re: Microsoft Windows Defender

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    The computer has an invalid Volume Licence Product Key :Super:
    Ползваш пиратски уиндоус, не те е срам! Той чичо Бил затова не може да пусне Vista, защото не може да си събере парите от пиратския софтуер.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #5

    Re: Microsoft Windows Defender

    Цитат Първоначално публикувано от The Mask
    Все още си ползвам предишната версия и това сигурно е единственият продукт на M$, от който съм доволен...
    Мда, предполагам защото не е на М$ всъщност, това е Giant Antispyware който мс закупи и му лепнаха нова табелка
    От бета2 насам има сериозни проблеми с ползването мо под... ъъъ... малко легални уиндоуси. Мернах някакъв WPA Patch който се справя с ъпдейтите но незнам дали действа за дефендъра

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #6

    Re: Microsoft Windows Defender

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    The computer has an invalid Volume Licence Product Key :Super:
    Някой срещна ли решение как да се справим с този бъг в Защитника?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Re: Microsoft Windows Defender

    Там с новия пач за уиндоуса не става ли? Вчера намерих най-новата версия в един руски форум и а да пусна темата и се отказах. Сега ще потърся отново.
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,26337.40.html

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #8

    Re: Microsoft Windows Defender

    Не става. С Genuine validation се справяме успешно, но, при самото инсталиране на Defender, реве за VLK.

    В момента имам инсталиран Defender, който сутринта ми предложи да сваля по-нова версия...затова се сетих да питам. М/у другото настоящата ми версия е излекувана от проблема "невалиден ключ". Ако някой много настоява да я има, може да се обади

  11. XaugyTuH
    Guest
    #9

    Re: Microsoft Windows Defender

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    Не става. С Genuine validation се справяме успешно, но, при самото инсталиране на Defender, реве за VLK.

    В момента имам инсталиран Defender, който сутринта ми предложи да сваля по-нова версия...затова се сетих да питам. М/у другото настоящата ми версия е излекувана от проблема "невалиден ключ". Ако някой много настоява да я има, може да се обади
    Ами дай го де

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    327
    #10

    Re: Microsoft Windows Defender

    Aз се съмнявам да е нещо по различно от това, което вече сме дискутирали.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #11

    Re: Microsoft Windows Defender

    Не съм много убеден в смисъла от този софтуер. Някак си ми се струва че докато беше известен като майкрософт антиспайуеър вършеше по-добра работа. Факт е че не успя да ми изчисти някакви бози които беше хванал експлоръра ми и се наложи да ги чистя на ръка.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Microsoft призна за провала на Windows 8
    От Lupus във форум Windows
    Отговори: 43
    Последно: 05-06-13, 20:43
  2. Windows Defender
    От blackberry във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 14-09-10, 03:03
  3. MS Windows Defender (beta 2) без WGA
    От Edin_Lud във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-02-07, 02:40
  4. Microsoft Windows на 21 години
    От DoRa във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 09-12-06, 16:15
  5. Отговори: 0
    Последно: 25-10-06, 11:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе