Резултати от 1 до 11 от общо 11

MPC Файлове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    15
    #1

    MPC Файлове

    Може ли, някой да ми помогне, като ми каже кое и по какъв начин просвирва mpc файлове!Трудно ми е да открия начина!Пробвах няколко плеара -Wmp,Winamp,Cool Edit Pro,Sony Stage,BcPlear и никое не иска да ги разпознае!
    И още малко - Сонито не иска да импортва едни мр3-ки,всеки път ми дава грешка и каре да изпращам съобщение на Майкрософт, и ми затваря програмата.Преинсталирах я но пак същото/Обаче ънинсталнах само плеара,без пачовете и другите неща/!Ако никой помогне и за това, ще ми е драго!
    Понякога всички се нуждаем от помощ!
    БЛАГОДАРЯ предварително!!!

  2.  
     
  3. Member Аватара на kamenf
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    799
    #2

    Re: MPC Файлове


  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #3

    Re: MPC Файлове

    Цитат Първоначално публикувано от hrtddy
    Може ли, някой да ми помогне, като ми каже кое и по какъв начин просвирва mpc файлове!Трудно ми е да открия начина!Пробвах няколко плеара -Wmp,Winamp,Cool Edit Pro,Sony Stage,BcPlear и никое не иска да ги разпознае!
    За разширението .mpc: http://www.filext.com/detaillist.php?extdetail=mpc
    Конвертор, пак от там: http://www.canudo.net/derelict/freempc/ (не съм го пробвал)

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Re: MPC Файлове

    Може ли, някой да ми помогне, като ми каже кое и по какъв начин просвирва mpc файлове!
    JetAudio ги просвирва.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    15
    #5

    Re: MPC Файлове

    Благодаря ви за отговора за MPC файловете!Добра работа ми свършиха!

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #6

    Re: MPC Файлове

    за xmms http://www.xmms.org/може да се свалят кодеци от http://corecodec.org/, специално за mpc има няколко, като аз лично ползвам xmms-musepac http://sourceforge.net/projects/mpegplus/.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    15
    #7

    Re: MPC Файлове

    Та резултати!
    Плъгина за уинамп ми свърши необходимата работа, за да го чуя.Чух го и ме накефи и тогава се появи нов въпрос, и аз постъпих така-пуснах да си тегля Неро плъгин/имаше и опоменат и мрс файла!Надявам се да мойе да го конвертира след това в мр3 и да си го запиша на диск!Всъщност начин човек винаги може да намери да си запише нещо,особенно когато го иска!Ето на, аз намерих малко помощ от ваша страна и нещата тръгнаха!
    И за това теглене!Аз съм с БТК ADSL512-та е ясно че сме с непостоянен адрес и какви са случките в емуле!Обаче скоро ми казаха,някаква си чатила с руснак и той й изпратил програма, която ти изравнява ъплоуда с даунлоуда, и прави адресът ти като реален!Поисках и я тази програма, тя не!Женска му работа, поне да каже името на програмата!Изобщо има ли наистина такава програма или тази ни шатка!Ако някой я знае, нека бъде така добър и я каже/и подробности за работа с нея/!
    Ха и да ви кажа открих начина и за сонито!Елементарен, но стана точно това, което трябваше да стане!!!

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #8

    Re: MPC Файлове

    Цитат Първоначално публикувано от hrtddy
    Та резултати!
    Плъгина за уинамп ми свърши необходимата работа, за да го чуя.Чух го и ме накефи и тогава се появи нов въпрос, и аз постъпих така-пуснах да си тегля Неро плъгин/имаше и опоменат и мрс файла!Надявам се да мойе да го конвертира след това в мр3 и да си го запиша на диск!Всъщност начин човек винаги може да намери да си запише нещо,особенно когато го иска!Ето на, аз намерих малко помощ от ваша страна и нещата тръгнаха!
    А опита ли това FreeMPC за конвертирането? Нямам такива файлове да го пробвам, просто ми е интересно.

    Цитат Първоначално публикувано от hrtddy
    И за това теглене!Аз съм с БТК ADSL512-та е ясно че сме с непостоянен адрес и какви са случките в емуле!Обаче скоро ми казаха,някаква си чатила с руснак и той й изпратил програма, която ти изравнява ъплоуда с даунлоуда, и прави адресът ти като реален!Поисках и я тази програма, тя не!Женска му работа, поне да каже името на програмата!Изобщо има ли наистина такава програма или тази ни шатка!Ако някой я знае, нека бъде така добър и я каже/и подробности за работа с нея/!
    Това "А" в ADSL означава "несиметрична", така че как точно ще изравниш скоростта в двете посоки, може би като ограничиш скоростта на сваляне? Или става въпрос пак за някакви рейтинги, от които досега май само ГДЛЕЩА извлякоха някаква полза? Връзката "БТК ADSL" - "непостоянен адрес" също ми убягва.

    Цитат Първоначално публикувано от hrtddy
    Ха и да ви кажа открих начина и за сонито!Елементарен, но стана точно това, което трябваше да стане!!!
    Всъщност признавам, че не разбрах какъв точно е "проблема със сонито" (това Sonic ли е?) и лично аз се радвам, че си го разрешил. Но ако някой друг има същия проблем (какъвто и да е той) и попадне на тази тема с търсачката, коректно е да намери и решението на проблема, след като има такова.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    15
    #9

    Re: MPC Файлове

    С FREEMPC стана това, че иска инсталнат JAVA1.4/ако се не лъжа/, а аз нямам, а и не ми се теглеше, опоменато е че фри мрс не се инсталва а се копира в дирикторията и тръгва/Задължително:Windows и java1.4, не се смей така беше написано точно/.Работа ми свърши плъгина за уинампа!
    Настройките на мулето съм ги оправил, зорът е с този адрес, защото при всеки рестарт ти тръгваш от нулата и не можеш да направиш рейтинг, и отваря малко неща!Докато по-рано отваряше доста повече/когато бяхме с реален IP aдрес.
    А за Sonic Stage/ама как само се досети/.Лично аз постъпих като новобранец в компютърната техника!Сега обяснявам и се надявам да има по-малко смях в залата, а и да има човек трябва и да се повесели, не може вечно набурсучен!Значи си заредих мр3/които Sonic Stage отчиташе упорито като непознати/в NERO и то в Make MP3,защото в DATA то пък ги отчети като изненадващи файлове!След това си взех любимото презаписващо дискче и обърнах мр3-ките в аудио и ги записах!След това по всички правила, си ги прехвърлих от диска в Sonic Stage и то си ги направи OpenMGAudio, и така вече от там си ги свалих и в плеара!И така не разбрах проблема на самите мр3-ки какъв е,защо не биваха разпознати, а иначе плеарите си ги просвирват!Та това е!Зная, че е тъпо и хамалогично, но ако някой знае по-добър начин нека го напише!Ще ми бъде приятно!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    15
    #10

    Re: MPC Файлове

    Мисля, че мога да дам добър завършек на темата!И той е:
    След много ровене,пробване и така нататък разкрих най-лесният за мен начин!Изтеглих си MPC Batch Encoder,който върши чудна работа(обръща формата във Wavе)и от там нататък може да го правиш каквото ти скимне(Нека да не споменавам, че първият път, когато го изтеглих не прочетох между редовете,че версията е изрязана и ме беше обзел абсолютен гняв.Но след това с помощ от приятел го открихме на друго място и установих, че работи.)Нека направя доброто дело и ви кажа кое и къде е това място:www.musepack.net/index.php?pg=win
    от там си изтегляте-MPC Batch Encoder 2.3.1 ; mppdec 1.95e ; ReplayGain 0.84; и всичко останало, което желаете(Има и добър плъгин за CoolEdit,за заинтерисованите).Разархивирате зиповете в ваша си директория и сте готови !Това е!Успех и приятно слушане където и да сте!Носи се славата,че MPC формата е компресията с най-малки загуби в качеството(а това понякога е важно)!
    А и да не забравя ако си изтеглите и mppenc 1.15v , ще можете да извършвате и обратната процедура от Wave да компресирате в MPC!
    НАСЛУКА !!!

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    160
    #11

    Re: MPC Файлове

    Цитат Първоначално публикувано от hrtddy
    Носи се славата,че MPC формата е компресията с най-малки загуби в качеството...
    Да кажем че е по-добър от MP3, но чак пък най-добър не е. Ето малко повече информация за Musepack (http://en.wikipedia.org/wiki/Musepack), отдолу има и връзки към няколко blind теста, според които Ogg Vorbis дава по-добри разултати. А и доколкото съм се интересувал по въпроса, при lossy енкодерите нещата не са толкова прости - понякога зависи и какъв тип точно е музиката, която се енкодва, да не говорим че нещата са доста субективни и от един битрейт нагоре ти трябва специализирана техника, за да "усетиш" наистина разликата.

    Ако имаш време, може да се разходиш да тук http://www.hydrogenaudio.org/forums/index.php?act=idx. Преди време прекарах един цял ден в четене, има много интересна информация там.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. *.BGR файлове
    От ilhanbg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 01-03-07, 17:35
  2. ISO файлове.
    От Malone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 08-11-05, 16:17
  3. *.mdf i *.mds файлове
    От ilhanbg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 13-09-05, 10:32
  4. .bin файлове?
    От OvErRiD3 във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 09-09-04, 01:43
  5. файлове .wbz
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 22-08-02, 18:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе