Резултати от 1 до 8 от общо 8

готин видео плейър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #1

    готин видео плейър

    Здравейте

    Може ли някои да ми препоръча някакъв готин видео плейър. Като екстри искам да има само софтуерна емулация на surround sound (само че възможно най-добра). В момента се мъча с BSplayer и някакви winamp плугини но изобщон не го докарват на звук, (само слагат ехо и по скоро развалят звука) пробвал съм поне 10 различни плъгин-а... Но ми трабва нещо възможно най-качествено плаъер с вградена опция на 3D саунд.......

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: готин видео плейър

    Windows Media Player & WMP2 - как да го кажа по друг начин - за мен няма по лек и по-прост и компактен плеър

    само че твоя проблем ме навежда не до плеър а до кодеци ( или настройки на ехо "3D" в контролния панел на звуковата ти карта )

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #3

    Re: готин видео плейър

    Няма нищо общо с кодеците и наатроиките!!! Проблема е в плъг-ините за surround които съм сложил на BSPlay-ера... Затова търся плайър които има вградена емулация на съроунд... или промерно да мога да муз задам че имам 2+1 или 5+1 колони... Стандартното 3D което мога да включа от настройката на саунд не ми върши работа...
    btw. за медиа плаеър има една добавка DFX която прави горе длоу това което искам, но няма movie настроика...

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #4

    Re: готин видео плейър

    я виж този плеар аз съм доволен от него http://www.softpedia.com/get/Multime...m-Player.shtml

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Re: готин видео плейър

    А ти колко колони имаш всъщност и в какъв режим работят?

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #6

    Re: готин видео плейър

    2+1 суб буфер лява и дясна...

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Re: готин видео плейър

    И какво по-точно искаш да постигнеш? 2+1 няма как да се чуват като 5+1! Дори и за най-елементарния съраунд ти трябва поне още една колона, на която да се подава разликата от предните две (Dolby Surround Pro Logic ).
    Режима 2+1 е чисто стерео, с тази разлика, че ниските честоти се възпроизвеждат от субуфера. Той не се явява отделен канал.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #8

    Re: готин видео плейър

    Много благодаря на astra. Страшна програмка и като звук е най-добрата от нещата които съм пробвал доесга.... Супер включих 3Д емулация и се получи това което исках.... Пробвайте я!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 23-09-06, 19:38
  2. готин screensaver
    От Zaphod B във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 03-04-05, 20:58
  3. Абе хора даите някои готин линк с готин house
    От johnsmith във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 11-02-05, 14:54
  4. Препоръчайте някой готин филм
    От Sunny във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 01-02-05, 14:06
  5. Отговори: 3
    Последно: 21-02-04, 10:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе