Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Symantec Antivirus Corporate Edition

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #1

    Symantec Antivirus Corporate Edition

    От скоро я ползвам тази антивирусна и като я инсталирах не ми иска код за активация.Та въпроса ми е .Безплатна ли е тази програма или има някакъв пробен период?И ако има кога изтича той.И ако е така има ли начин да се ползва без да се купува легално

    Дано да съм пуснал темата в правилния раздел на форума

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    Цитат Първоначално публикувано от presents
    От скоро я ползвам тази антивирусна и като я инсталирах не ми иска код за активация.Та въпроса ми е .Безплатна ли е тази програма или има някакъв пробен период?И ако има кога изтича той.И ако е така има ли начин да се ползва без да се купува легално

    Дано да съм пуснал темата в правилния раздел на форума
    Както казваше един Данчо от една ТВ-реклама: "Да, да..."

    Платена е програмата, разбира се... още повече, че е "Corporate Edition" - даже и доволно скъпичка.

    Щом не ти е поискала код... или си инсталирал някаква кракната версия, или... то ще се чуе в скоро време... може пък да си попаднал на "Christmas Edition"...

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #3

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    IvO™

    Да това че е доста скъпа го знам.Свалена е от бг торент сайт и при самата инсталация не ми иска код за регистрация.Вече работи около три седмици и си дърпа всички ъпдейти.Моля ако знаеш нещо по въпроса го кажи и без майтапи ако може

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    Ами аз ти отговорих вече и то без да се шегувам - щом си я свалил от тракер, най-вероятно е кракната версия.
    Искаш да хвърлям боб и да гадая ли? Поне кажи откъде си я свалил, за да видя релийза.
    Иначе това, че е платена, виждам че и ти го знаеш, така че въпроса ти е неуместен в случая.

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    presents, кажи поне за коя версия става на въпрос, за да получиш информация.
    Symantec Antivirus Corporate Edition са доста версии.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #6

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    линк към нея
    http://torrents.bol.bg/details.php?s...ntec+&id=16180

    сами се сещате че трябва да сте регнати в сайта за да може да го видите

    версия Symantec.Antivirus.Corporate.V10.0.2.2000
    Norton Antivirus Корпоративна версия

    Това е корпоративната версия на Symantec Antivirus, която аз намирам за много по добра от Retail 2006 версията. Много по лека, а всъщност върши същата работа, но с по-малко ресурси. Вече на всички компютри само нея я install-вам, много по бързо, без активация или сериен номер. Ако имате само един компютър, инсталирайте Client version, ако искате да управлявате мрежа, тогава Server е за вас. Препоръчвам горещо като най-добрия антивирусен клиент въобще.

    това пише за нея

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #7

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    Нямам акаунт в Bol.bg, но мога да ти кажа със сигурност, че програмата НЕ Е безплатна.
    Просто версията е кракната.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #8

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    IvO™
    Мерси за помоща
    Ще чакам и други мнения,но така или иначе като мине един месец и ако не е безплатна ще спре да работи.Но кофтито е че искам да я кача на един приятел на компа.И сега не знам какво да правя

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    Цитат Първоначално публикувано от presents
    От скоро я ползвам тази антивирусна и като я инсталирах не ми иска код за активация.
    Да, не иска код но има лицензно споразумение, което си приел с инсталирането.
    Цитат Първоначално публикувано от presents
    Та въпроса ми е .Безплатна ли е тази програма или има някакъв пробен период?
    Програмата, очевидно не е безплатна, даже е на солена цена.
    Няма пробен период. Инсталираш я и само донагласяш как и кога да се свалят ъпдейтите.
    Цитат Първоначално публикувано от presents
    И ако има кога изтича той.И ако е така има ли начин да се ползва без да се купува легално
    Работи си неограничено. Ограничението идва от спиране поддръжката на ъпдейтите за тази версия.
    Ползвай я колкото искаш, просто бъди наясно, че програмата не е купена от магазина, ако се сещаш какво имам предвид.
    Не е нужно да се краква, тя няма защита, или поне в предните версии нямаше.
    Цитат Първоначално публикувано от presents
    Дано да съм пуснал темата в правилния раздел на форума
    Не си, това е за друг раздел, ама айде ...

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #10

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    ru-boy

    ок чакам

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #11

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    Иначе програмата е добра. Symantec са сериозна фирма. Аз обаче мога да поделя, че тази 10-та версия пропуска вируси. Не е от най-добрите избори за антивирус.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #12

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    Ограничението идва от спиране поддръжката на ъпдейтите за тази версия.


    E това не можах да го разбера.Нали всеки ден дърпам ръчно нови ъпдейти.Моля да ми го обясниш

    Премести темата в правилния раздел на форум.Правилата трябва да се спазват от всички

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #13

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    Иначе програмата е добра. Symantec са сериозна фирма. Аз обаче мога да поделя, че тази 10-та версия пропуска вируси. Не е от най-добрите избори за антивирус.
    В фирмата в която работя я ползваме ама нали се сещаш че не е изтеглена от нета.И до сега сме имали само един проблем с вирус

  17. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #14

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    Ами след незнайно време ъпдейтите за версия 10 ще спрат да се пускат и програмата няма да може да лови нови вируси, тя и сега не го прави както трябва, виж със старите вируси много я бива.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #15

    Re: Symantec Antivirus Corporate Edition

    Ами след незнайно време ъпдейтите за версия 10 ще спрат да се пускат и програмата няма да може да лови нови вируси, тя и сега не го прави както трябва, виж със старите вируси много я бива.
    Кажи тогава какво ползваш ти?И какво ми препоръчваш?.Преди бях с Norton 2003 и бях много доволен и никога не съм хващал вирус.И дали ще имам проблем с деинсталацията както при Norton

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. tray icon Symantec Antivirus Corporate Edition
    От ViK във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 29-09-06, 13:04
  2. Голям проблем със Symantec Antivirus Corporate 9!
    От saint056a във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 21-12-04, 16:55
  3. Търся Symantec AntiVirus Corporate Edition 9
    От blue_ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 25-10-04, 11:40
  4. Norton Symantec AntiVirus Corporate Edition
    От zayo bayo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 04-10-04, 19:33
  5. Update на Symantec Antivirus??
    От JOJO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 08-04-04, 22:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе