Резултати от 1 до 10 от общо 10

Възвръщане на данни,"излетяли" от кошчето

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #1

    Възвръщане на данни,"излетяли" от кошчето

    Има ли начин.Изтрила съм нещо мноо важно,без да искам,естественно.Слушала съм за програма,но не знам истина ли е. my


    намерих некаква си там програма,но като не знам как се бачка с нея ме е страх да пробвам Search and Recover




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #2

    Re: Възвръщане на данни,"излетяли" от кошчето


  4. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #3

    Re: Възвръщане на данни,"излетяли" от кошчето

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    много ти благодаря,Отново ме спасяваш.


  5. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #4

    Re: Възвръщане на данни,"излетяли" от кошчето

    ако ти хареса знаеш как да ме намериш :P

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #5

    Re: Възвръщане на данни,"излетяли" от кошчето

    С малката подробност, че е повече от желателно възстановяването на данни да се извършва на друг компютър, тъй като свалянето и инсталирането на нови програми на същия спомага за презаписване на нови неща върху вече изтритите а от там и намаляването на шанса да се спаси нещо.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #6

    Re: Възвръщане на данни,"излетяли" от кошчето

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    С малката подробност, че е повече от желателно възстановяването на данни да се извършва на друг компютър, тъй като свалянето и инсталирането на нови програми на същия спомага за презаписване на нови неща върху вече изтритите а от там и намаляването на шанса да се спаси нещо.
    Само от любопитство, това възстановяване може ли да се направи през LAN, ако се шерне целия дял, на който се предполага, че са изтритите неща, или става само със сваляне на харда?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #7

    Re: Възвръщане на данни,"излетяли" от кошчеm

    Че повечето неща си ги върнах.Но имаше и музика,,,много от песните,така се бяха омотали,че дори не стават за слушане,,в смисъл,пише еди коя си песен ,а тя съвсем друга и смесена с други в един файл...абе с две думи истински ужас.

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    С малката подробност, че е повече от желателно възстановяването на данни да се извършва на друг компютър, тъй като свалянето и инсталирането на нови програми на същия спомага за презаписване на нови неща върху вече изтритите а от там и намаляването на шанса да се спаси нещо.
    малко непонятно,,как така на друг комп,,та нали изтритите нещица са именно на този комп,който ползвам.Обясни Plss

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #8

    Re: Възвръщане на данни,"излетяли" от кошчето

    Той съскащия ти е обяснил де...
    За да възстановиш данните, трябва да инсталираш програма за възстановяване, която може да се запише върху данните, които искаш да възстановиш.
    А за музиката да не ти пука - DC-та и торенти колкото исакш...

  11. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #9

    Re: Възвръщане на данни,"излетяли" от кошчето

    Цитат Първоначално публикувано от nely
    малко непонятно,,как така на друг комп,,та нали изтритите нещица са именно на този комп,който ползвам.Обясни Plss
    Сигурно има пред вид това:
    Цитат Първоначално публикувано от Usera
    става само със сваляне на харда?
    и слагане на друг компютър

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #10

    Re: Възвръщане на данни,"излетяли" от кошчето

    Цитат Първоначално публикувано от nely
    малко непонятно,,как така на друг комп,,та нали изтритите нещица са именно на този комп,който ползвам.Обясни Plss
    Много си е понятно даже, сваляш харда и го закачаш на друг компютър, щото на ли видя при теб какво се е получило, програмата за възстановяване се е метнала върху част от музиката.
    Другия вариант е да се зареди ОС от т.нар Live CD, например от често цитирания в този форум Hirent Boot CD
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,26151.0.html

    Цитат Първоначално публикувано от Usera
    Само от любопитство, това възстановяване може ли да се направи през LAN, ако се шерне целия дял, на който се предполага, че са изтритите неща, или става само със сваляне на харда?
    Виждал съм програми за които пише че може и да го правят по мрежата, но малко ми е съмнително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04
  5. Отговори: 0
    Последно: 05-04-06, 12:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе