Резултати от 1 до 6 от общо 6

Програма за създаване на фирмен печат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    43
    #1

    Програма за създаване на фирмен печат

    Необходима ми е програма за създаване на фирмен печат. Аз си намерих няколко на руски ама изискват регистрация смисал трябва да си платя за да ги изпозлвам. Ако някой има такава програма и крак или ключ за нея моля да качи някаде и да даде линк.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    40
    #2

    Re: Програма за създаване на фирмен печат

    Аз мога да опитам да ти отговоря , въпреки , че не съм сигурен какво търсиш. http://www.lomalka.ru
    Има много крак много нещо.... и някоя ръка може да излезе

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    123
    #3

    Re: Програма за създаване на фирмен печат

    Печат мажеш да си създадеш и в Paintbrush дори, стига да си достатъчно ентусиазиран
    Т.е. искам да кажа, че няма такова нещо като специфични изисквания към софта, за да си създадеш печат. Това, което си намерил, най-верочтно е програма с темплейти и някоя и друга възможност за дописване, добавяне и импортване - нещо като в пакетите за запис на дискове програмата за създаване на обложки.
    Можеш да го направиш в произволна удобна за теб програма за растерна или векторна графика (Photoshop, CorelDraw, Adobe Illustrator и други знайни и незнайни такива програми)

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    186
    #4

    Re: Програма за създаване на фирмен печат

    Мисля, че corelDraw е достатъчен. Правиш печата (както искаш да изглежда), а после най-добрия вариянт е някатде където работят със ситопечат, мисля че там ще го щампват (ако така му беше името).

  6. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #5

    Re: Програма за създаване на фирмен печат

    По-добре да не е растерно, а векторно изображението.
    Не го изработват ситарите това нещо, а други фирми, които правят фотополимерни клишета
    (това е "гумичката", дето се залепва за дръжката и се маже с мастилото).
    Съветвам те първо да намериш някоя такава фирма и да ги питаш какъв файлов формат приемат. Също какви изисквания към изображението имат - дали да е негатив и дали да е огледално.
    И дали изобщо приемат файл или все още искат непременно да им дадеш филм.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    186
    #6

    Re: Програма за създаване на фирмен печат

    Цитат Първоначално публикувано от Bibi
    Не го изработват ситарите това нещо, а други фирми, които правят фотополимерни клишета
    Е аз явно несам най-запознатия , но едно време в студентски град - София, правеха печати от ударена щампа. Т.е. носиш му лепнат печат на лист и до 1 правеха печата готов. Виждал сам ги и по центъра. Та ако още ги има таквиз /май не е много законно тяхното ама/

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Създаване на АП
    От novamen във форум Мрежи
    Отговори: 0
    Последно: 06-02-09, 12:56
  2. Създаване на обекти с VB 6
    От midjis във форум Програмиране
    Отговори: 2
    Последно: 07-12-06, 21:01
  3. Фирмен блог-сайт - как?
    От stfn във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 17
    Последно: 25-11-06, 00:02
  4. създаване на multipaged PDF (kak)
    От rolo във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 10-02-04, 23:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе