Резултати от 1 до 15 от общо 15

Счетоводна програма

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    87
    #1

    Счетоводна програма

    Здравейте,
    нагърбил съм се да намеря някаква свястна счетододна програма,но незнам каква.Пробвах ме с Номинал но не остахана доволни от нея.Чувал съм за Ажур и Бизнес генератор,но незнам на коя да се спра а и трябва да не е много сложна и да не е много тежка,абе трудна работа................поне за мен,но съм обещал.
    Дайте някакво съвети!!!!!
    Благодаря Ви

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    186
    #2

    Re: Счетоводна програма

    А да кажеш дали сте готови да платите за нея и колко, за да мога да те ориентирам. Много лекички има и от безплатните, но няма да имаш постоянно нови дефиниции. Иначе можеш да пробваш и с приограмите на "Микроинвест" - 60лв http://catalog.bg/company.php?company=4688,
    "К&К" - 75 лв мисля
    "+ -"

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Re: Счетоводна програма

    Избери тази, която те устройва като цена. Миналата седмица времето за получаване на код за лицензиране на Микроинвест ми отне 3 (три) часа опити да се свържа с някой от офиса им. Също пак миналата седмица за горе долу същото време успях да сменя номера на Бизнес Навигатора след актуализацията му, след което се оказа, че има 15 страници на шрифт 8 или 10 не съм сигурен readme.txt, което трябва да се изчете, разбере, осмисли и пренастрой програмата за да може да се работи със счетоводството след 01.01.2007г. Лично аз нямах нерви да се боря с всичките тези простотии и казах на счетоводителката да си го прави, ако не може да тормози хората от Комерс финанс по телефона все пак това струва 700лв.

  5. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #4

    Re: Счетоводна програма

    бизнес навигатор - ама изчакай докато си оправят бъговете, че да не те е яд(скъпа е) ..


  6. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    180
    #5

    Re: Счетоводна програма

    Програмата е "Конто". Това е ... само, че е много скъпа www.konto.bg

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #6

    Re: Счетоводна програма

    Микроинвест Делта е програмата.
    Само че homeoflove по-горе е сбъркал. Цената е 49 евро без ДДС.
    Работим с нея от миналия век, а и много наши контрагенти също.
    А и от 10 дни е абсолютно в крак с изискванията за 2007 г.
    Това, че glarus е чакал толкова дълго връзка за сегашния период е нормално -
    маса народ актуализира версиите си, а е и пред датата за предаване на ДДС-то.
    Така че не се колебай

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    186
    #7

    Re: Счетоводна програма

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    Микроинвест Делта е програмата.
    Само че homeoflove по-горе е сбъркал. Цената е 49 евро без ДДС.
    Работим с нея от миналия век, а и много наши контрагенти също.
    А и от 10 дни е абсолютно в крак с изискванията за 2007 г.
    Това, че glarus е чакал толкова дълго връзка за сегашния период е нормално -
    маса народ актуализира версиите си, а е и пред датата за предаване на ДДС-то.
    Така че не се колебай
    Програмата наистина си е супер, за разликата в цената мога да каж, че идва от дистрибутора за нашия град.
    Все пак и той иска да спечели нещо.
    Незная само дали са лицензирани и останалите продукти от серията, без invoice тя е безплатна, ако някои знае моля да сподели /интереса ми е към трз-то, която ми се струва доста удобна, за разлика от някои досовски с които съм се заел да търся/

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #8

    Re: Счетоводна програма

    Ами иди на сайта на разработчика - там всичко си е написано. А ТРЗ-то ползваме от 2001 г. без проблеми. И за 5 човека фирма си струва парите защото спестява невероятно много труд на човека занимаващ се с осигуровките. Да не говорим за фирма с 80-90 и повече души персонал. Тия дни ми стана жал за една счетоводителка - пенсионерка дето води счетоводството на фирма производител на мебели с около 40 и няколко души персонал - работи с Делта на РС 133 с 16 МБ РАМ (да, шестнадесет мегабайта РАМ) под 98, а осигуровките - на ръка щото шефа й дето смени 3 коли не му се дават 120 лв. за софт. .
    Веднъж ми се наложи да подкарам Делта на РС с 486 проц, 16 МВ РАМ и диск 400 МВ (мегабайта, да!) Със зор им сложих Вин95 и после другото, но всичко тръгна и така си водиха счетоводството 5-6 години в едно общинско подразделение, докато миналата есен диска им не сдаде багажа окончателно и си взеха "нов" компютър с Рентиум 3 на 700 МХц - за тях беше направо звездолет

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #9

    Re: Счетоводна програма

    // OFFTOPIC
    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    ... Рентиум 3 на 700 МХц - за тях беше направо звездолет
    За изчисление на хиперпространствени скокове.

  12. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #10

    Re: Счетоводна програма

    Цитат Първоначално публикувано от homeoflove
    Програмата наистина си е супер, за разликата в цената мога да каж, че идва от дистрибутора за нашия град.
    Все пак и той иска да спечели нещо.
    Незная само дали са лицензирани и останалите продукти от серията, без invoice тя е безплатна, ако някои знае моля да сподели /интереса ми е към трз-то, която ми се струва доста удобна, за разлика от някои досовски с които съм се заел да търся/
    Е, не вярвам Вашия дистрибутор, стремейки се да печели, да продава за 60лв нещо, струващо 49 евро! Иначе програмата е това: http://www.microinvest.net/office.php

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #11

    Re: Счетоводна програма

    Доколкото опита със счетоводните програми ме е научил, всеки счетоводител си има начин на работа, златна програма да му предложиш, ако не е така както е свинал - няма да я хареса и обратното - който хал-хабер си няма от четоводство, ама търси програма 'абе там жената да ми води счетоводството, що да плащам' - и най-златната пак няма да хареса на 'жена му'.
    А още пък по-трудно е човек дето не отбира от счетоводство да каже - е те таз е най-хубавата, щото е шарена и е 50 лв

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    186
    #12

    Re: Счетоводна програма

    Цитат Първоначално публикувано от Lazar
    Е, не вярвам Вашия дистрибутор, стремейки се да печели, да продава за 60лв нещо, струващо 49 евро! Иначе програмата е това: http://www.microinvest.net/office.php
    За 60 лв продава единия продукт; примерно скад /за складова база/ или коктеил /за кафенета/, трз и т.н.
    За това казвам, че е непосилна сума ако си купиш от него целия пакет, е той май вече залязва не съм сигурен защо

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #13

    Re: Счетоводна програма

    @Black Adder: Така е - колкото счетоводители, толкова и чешити !
    От счетоводител до счетоводител - баир разлика!

    @homeoflove: Не ми е ясно от поста ти кое залязва - дистрибутора или пакета???
    Не е за вярване,както ти е написал Lazar, че дистрибутора продава Делта за 30 евро при официална цена 49.
    Освен ако е фалшив (това е само предположение) такъв, т.е. краква софта, което ми изглежда малко вероятно.

  17. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #14

    Re: Счетоводна програма

    бизнес навигатор само.

    ама 500 евро е и по 50 евро на година(абонамент)

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #15

    Re: Счетоводна програма

    "Ажур ' , ама нашите счет. нещо не я харесват

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. С коя програма?
    От vencifcl във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 27-06-11, 23:35
  2. Програма за ехо
    От deveca във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 23-05-07, 11:48
  3. Програма за чат
    От Minava6t във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 15-09-04, 14:58
  4. програма за fix на аvi
    От dimi във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 01-06-04, 17:36
  5. D.J. Mix - програма
    От spun във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-01-04, 23:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе