Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 31

Проблем с Mirandata [:)]

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #1

    Проблем с Mirandata [:)]

    някой да знае.. м.м.стара, как да го накарам този боклук NetDetect-a да се махне и Icq-to само да се конектва на определено време... малко да се затлачи връзката и вади едно утра-гадно прозорче, да ме пита Offline / Suspend...







    Редактирано от - DeathKnight на 24/06/2002 16:44:54

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #2

    Проблем с Mirandata [:)]

    Po princip mojesh da si go mahnesh ot nastroikite no az otdavna ne go polzvam tva skapano ICQ i ne moga da ti kaja kade tochno beshe tva za NetDetect-a! Preporachvam ti goreshto Miranda ICQ http://miranda-icq.sourceforge.net veliko e mojesh da si go nastroish kakto si iskash.

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #3

    Проблем с Mirandata [:)]

    Мисля че това не можеш да го махнеш.....то си дропва и се опитва само да се конектне




  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    Проблем с Mirandata [:)]

    Там е работата че не се опива а вади прозорец...




  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    216
    #5

    Проблем с Mirandata [:)]

    Main -> Preferences -> Connections -> General/Launch -> uncheck-ваш всичко....



    ===========



    MixMan's wEB

    Светлин Големански


  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #6

    Проблем с Mirandata [:)]

    Не става MixMan, пак я вади тази гадост...




  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Проблем с Mirandata [:)]

    изтрий си ndetect.exe-то. и така вече ако не стане




  10. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #8

    Проблем с Mirandata [:)]

    Mirandata e mnogo dobra ...

    A inache Netdetect-a ne beshe li otdelna programa ... ako e taka vij s "msconfig" da ne se zarejda pri startirane na comp-a




  11. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #9

    Проблем с Mirandata [:)]

    Този ndetect май са го направили само за dial-up връзка. При мен с LAN е пълна скръб - ако ми изчезне нета се появявява гадната му иконка ама като се появи отново не се сеща въобще да се свърже. Аз съм я махнал от msconfig-a, ама все същата работа.




  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Проблем с Mirandata [:)]

    аз съм през lan, но не съм дал да се зарежда и нямам грижи




  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #11

    Проблем с Mirandata [:)]

    Suren точно за това говоря, на мене ми се губи радиовръзката и същата сдухария... старото Q, като си имаше отделен Ndetect го нямаше този проблем... Това е бъг, за Lan настройка тази гадост изобщо не трябва да се пуска...




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #12

    Проблем с Mirandata [:)]


  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #13

    Проблем с Mirandata [:)]

    Az 3-party ne polzvam, oshte poveche ne vjarvam che shte mi reshat problema..




  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #14

    Проблем с Mirandata [:)]

    пробвах trillian преди около 2 месеца. не знам, може би прекалено съм свикнал с оригиналните програми и не ми беше комфортно. иначе знам за хора, които са зарязвали всички останали заради него. предполагам, че е въпрос на навици и вкус...



    deathknight, ако проблемът ти е в ndetect и ако trillian-a няма подобно животно - значи проблемът ти е решен...




  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #15

    Проблем с Mirandata [:)]

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Az 3-party ne polzvam, oshte poveche ne vjarvam che shte mi reshat problema..<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Ако някой ден ти се наложи да си вързан едновременно на ICQ/AIM, yahoo, MSMess i IRC ще си промениш мнението




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе