Резултати от 1 до 7 от общо 7

Който се интересува от NEO RDX16USB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    37
    #1

    Който се интересува от NEO RDX16USB

    Цената му е 59 лева в Техномаркет.Този плеър е базирана на ZORAN VADDIS 966 (ZR36966ELCG).Това с което се отличава според мен от другите плеъри в този клас е качеството на картината, която според мен е много добра и на обикновен телевизор и на LCD TV пуснат по RGB.Когато го взимате момчетата от магазина му сменят фирмуера пред вас защото със стандартния фирмуер изкарва само един ред субтитриа с новия 2 реда.Субтитрите са с нормална големина на полупрозарачен черен фон.През USB то филмите въобще не накъсват както при някои модели на Crown единственото, което може да се каже като недостатък, е че филма се зарежда около 30 секунди докато тръгне.Пробвал съм с 2 и 4 гигабайтови флашки работи без проблем.Освен това имам оригиналния фирмуер за 2 реда ако на някой забравят да му го сложат.Новите модели на Philips DVP3040 са на базата на същия чип тъй, че ако на някой му се занимава може и да му подобри функциите тъй като за Филипса има редовни епдейти.Скоро и снимки.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    71
    #2

    Re: Който се интересува от NEO RDX16USB

    Цитат Първоначално публикувано от yavor44
    ...ZORAN VADDIS 966 (ZR36966ELCG).......Новите модели на Philips DVP3040 са на базата на същия чип тъй, че ако на някой му се занимава може и да му подобри функциите тъй като за Филипса има редовни епдейти.Скоро и снимки....
    Знам ли на какво да вярвам, според този сайт модела "Philips DVP 3040K" е със "MediaTek MT1389" , докато за "Philips DVP 3040" няма инфо за чипсета, т.е. може и да е с "ZORAN VADDIS", не искам да споря, но ако е така, по какъв начин ще модифицирате (сменяте) фирмуера?
    За МТК има набор програми за модифициране, дори и аварийно през СОМ порт, а има ли подобни за ZORAN?
    Даммм, порових, оказва се, че има с ZORAN...
    От този форум...
    У плеера внутри чипсет - Zoran Vaddis 966
    The "new" 3040/12 has a Zoran Vaddis 966 inside
    http://www.zoran.com/print.php?id_article=109
    ...Обаче не са всички със Zoran ...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    37
    #3

    Re: Който се интересува от NEO RDX16USB

    Може би аз не се изразих правилно.Трябваше да напиша новите версии а не модели на "Philips DVP 3040" .Доколкото знам има софтуер и за Зоран, но трудно се намира.Нямам време да чета по чуждите форуми в момента.За тези пари обаче твърдя, че този плеър си заслужава.Дори има ъпскалинг на divx до 1080i през RGB то.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    65
    #4

    Re: Който се интересува от NEO RDX16USB

    Как е размера на субтитрите?!?Да не се гледа от един метър телевизора?!?

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    2
    #5

    Re: Който се интересува от NEO RDX16USB

    Цитат Първоначално публикувано от yavor44
    Цената му е 59 лева в Техномаркет.Този плеър е базирана на ZORAN VADDIS 966 (ZR36966ELCG).Това с което се отличава според мен от другите плеъри в този клас е качеството на картината, която според мен е много добра и на обикновен телевизор и на LCD TV пуснат по RGB.Когато го взимате момчетата от магазина му сменят фирмуера пред вас защото със стандартния фирмуер изкарва само един ред субтитриа с новия 2 реда.Субтитрите са с нормална големина на полупрозарачен черен фон.През USB то филмите въобще не накъсват както при някои модели на Crown единственото, което може да се каже като недостатък, е че филма се зарежда около 30 секунди докато тръгне.Пробвал съм с 2 и 4 гигабайтови флашки работи без проблем.Освен това имам оригиналния фирмуер за 2 реда ако на някой забравят да му го сложат.Новите модели на Philips DVP3040 са на базата на същия чип тъй, че ако на някой му се занимава може и да му подобри функциите тъй като за Филипса има редовни епдейти.Скоро и снимки.
    Казваш, че имаш оригиналния ъпдейт за NEO RDX16USB - ще те помоля да ми го дадеш за да си флашна ДВД-то.
    Проблема заради който ще го флашвам е, че когато го закупих всичко си бачкаше на 6, но от около 2 седмици
    нещо спря да ми чете втория ред със субтитри. Ако може и да обясниш как става флашването.
    email: sofet@abv.bg

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #6

    Re: Който се интересува от NEO RDX16USB

    Ако ще обяснявате нещо за софтуер или проблем направете го тук. Все пак мисля , че е редно и ние (от форума) да знаем. Пък и ще остане в архива при търсене.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    2
    #7

    Re: Който се интересува от NEO RDX16USB

    Хиляди благодарности на yavor44

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Панасоник, който да топли при -10 до -15
    От chefobg във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 15
    Последно: 27-08-12, 04:53
  2. Който може да помогне !
    От Fr3sH във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 10-05-11, 22:25
  3. ГФО - АВ- който е надупен
    От kris11 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 27-06-09, 11:01
  4. LCD TV над 22", който е с формат 4:3
    От 4a4i във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-06, 21:41
  5. Филмът, който ви е разплаквал...
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 20
    Последно: 02-08-05, 22:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе