Резултати от 1 до 8 от общо 8

DWG to JPG or PDF - software!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    190
    #1

    DWG to JPG or PDF - software!

    Имам нужда от конвертор за DWG to JPG или PDF. Намерих програми доста по-въпроса, но не ми се дават 80 $ средна цена на всяка от тях.
    Все пак ми е нужен за около 20-тина файла. Лошото е, че повечето Shareware версии, които намерих ми правят проблем с принтирането (закупуване и тогава) или ми слагат гаден надпис върху разпечатания файл и ми омазват схемата. Ако някой знае за безплатна програма от този вид нека пише или да даде линк за сваляне.
    Благодаря предварително за всякаква помощ!!!

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: DWG to JPG or PDF - software!

    Има индиректен начин за постигане на целта и той се казва EPS-формат ;-)

    Виж ето това упътване (Plotting to EPS) -> http://www.cadtutor.net/acad/acad2ki...atop.html#Plot

    Като получиш EPS-файла, него можеш да отвориш почти с каквото пожелаеш - Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Acrobat. С тях вече можеш да обърнеш в картинка или PDF.

    PS. Нямам аутокад под ръка, за да проверя дали става, но инсталираш тази програма http://www.cutepdf.com/Products/CutePDF/writer.asp то като принтер ще ти се появи ново устройство - Cute PDF writer - избери него и принтирай така, би трябвало резултатът да е перфектен PDF файл. Успех

  4. ViK
    ViK е офлайн
    Member Аватара на ViK
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    222
    #3

    Re: DWG to JPG or PDF - software!

    Може да се конвертира по следния начин:
    1. От Autocad се експортва файла във формат wmf.
    2. Този формат се отваря с почти всички програми за разглеждане на снимки и съответно може да се запомни в желания JPG формат.

    Другия начин е да отвориш dwg файла с coreldraw и от него директно експортираш в желания формат.

    Ако искаш просто да ги разпечаташ пробвай това http://usa.autodesk.com/adsk/servlet...MP=ILC-DWG-PUV. Иска регистрация, но е безплатно.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    190
    #4

    Re: DWG to JPG or PDF - software!

    Благодаря за коментарите. Има само един малък проблем и той е че не разполагам нито с AutoCAD, нито с CorelDraw, понеже нямам закупени продуктите и немога да ги ползвам (в службата е забранено да се ползва пиратски софт), а на мен ми трябва решение само за този случай. За това ми е думата.
    ViK, ще пробвам по твоя начин и дано стане, че продължавам да се нервя , Cko, много пъти си ми помагал без да знаеш обаче сега май няма да стане , въпреки това ти благодаря.

  6. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #5

    Re: DWG to JPG or PDF - software!

    По едно време ползвах една безплатна програма - PowerDraw; провери дали ще ти свърши работа.

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #6

    Re: DWG to JPG or PDF - software!


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    190
    #7

    Re: DWG to JPG or PDF - software!

    Благодаря на всички за подкрепата, не случайно Setcom.bg ми е любимия форум от години (нищо че не съм толкова активен във форума)
    ViK, брато, какво уиски пииш да ти направя една каса
    Tommorow, panevdd, вие също много ми помогнахте!
    Ей много се радвам, че си реших проблема!!!
    С цялото ми уважение към форума!!!
    Още веднъж БЛАГОДАРЯ!!!

  10. ViK
    ViK е офлайн
    Member Аватара на ViK
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    222
    #8

    Re: DWG to JPG or PDF - software!


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ... GSM SOFTWARE
    От Mara във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-10-04, 23:21
  2. Software
    От MAKAPOB във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 12-06-04, 19:34
  3. Software za A50
    От geroq във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 16-02-04, 15:40
  4. software
    От _diablo- във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 27-12-03, 19:41
  5. software?
    От blue във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 53
    Последно: 07-02-03, 11:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе