Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

ICQ как упорито не иска да се свърже

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #1

    ICQ как упорито не иска да се свърже

    Това което най ме издразни, е че на другия компютър работи, а при мен не. На БТК ADSL интернета си върви имам си всичко, за всеки случай флъшнах dns кеша (задал съм за днс адресите на бтк не на модема), нищо. Първо ми каза, че това не ми било потребителя, сега приказва, че не можело да се свърже с http tunnel. Отидох на другия PC и там се оказа, че адреса на login.icq е съвсем различен от този който при мен излиза, което някак си ме озадачи. Както и да е пробвах го пак нищо. Вече не знам какво да правя.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    Би ли показал 1:1 това съобщение за http tunnel?
    Интересно ми е... все пак на другото ти РС всичко си работи, нали?

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #3

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    ICQ - лекичко нахална програмка , особено версия 5.1 (мисля , че тази беше), стартираш я и се почва ABV прозорец , казваш да не излизя следващия път - няма ефакт , казваш да не се старира при старъпа - също няма ефект , опит за деинстал - "ма кажете ни защо" - "няма да кажа" - "ми няма да се деинсталира тогава". Земи я разкарай.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #4

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    тва icq точно на абв как се прецака вчера .... а имах супер важен разговор с партньор - отварям си icq-то и какво да видя - няма нито един абонат в листата и пише : 'кликни да вкараш абонати' ... днес го отварям листата си я има

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #5

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    - Uninstall.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #6

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже





  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    11
    #7

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    Мисля, че най-добрия вариант е да си решиш проблема, като си инсталираш QIP! Ти и компютъра ти ще си отдъхнете от нахалното АБВ ICQ! ;-)

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #8

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    Цитат Първоначално публикувано от mlazarov
    Мисля, че най-добрия вариант е да си решиш проблема, като си инсталираш QIP! Ти и компютъра ти ще си отдъхнете от нахалното АБВ ICQ! ;-)
    Абсолютно поддържам горното мнение. Особено ако човек иска да свърши работа - задължително КИП-а или каквото и да е различно от Кю-то. За работа шаренийки и нагли гадни реклами не са нужни и само пречат!

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #9

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    Ползвам чисто ICQ. Почти съм убеден, че проблема е в Winsock. Пробвах много неща, за да го оправя, но нищо не се промени. Грешката продължава да си излиза, въпреки че изпълнявам каквото е написано


    info Error attmpting to validate the Winsock base providers: 2
    error Not all base service provider entries could be found in the winsock catalog. A reset is needed.

  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #10

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    Явно е ,че ще си говориш с някой "важен" за теб човек. Коя е версията на "тъпата програма"? Пиши. И внимавай с контакт листа си , има навика да "изчезва"отвреме навреме. Пробвай с по-ниска ако си с 6.0 ако не - с по-висока . Не можем все пак да знаем бъговете на програмата причинени от желание за все повече "пъп-ъп" прозорци.

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #11

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    e n
    Цитат Първоначално публикувано от izwerga
    Явно е ,че ще си говориш с някой "важен" за теб човек. Коя е версията на "тъпата програма"? Пиши. И внимавай с контакт листа си , има навика да "изчезва"отвреме навреме. Пробвай с по-ниска ако си с 6.0 ако не - с по-висока . Не можем все пак да знаем бъговете на програмата причинени от желание за все повече "пъп-ъп" прозорци.
    е се пак има хора , с който и да ти прекъсне връзката моментно , нищо не губиш , 5.1 ми е версията и винаги е работила бъгаво , реконнект , блокира , неможе да се свърже и т.н. , ама тъй като не ми трябваше , до този момент , не се и замислях за друго решение , ама ....

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #12

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    6 e , но мисля докато реша проблема да използвам алтернативни протоколи

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #13

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    За мен след 2003b читава версия няма! Натруфени шарении и пълно с бъгове. И за да не слагат кръпка върху кръпката, пускат все нови версии, с още повече бъгове.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #14

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    Оплюхте де що има версии на ICQ, дано ви е олекнало.
    Аз обаче си мисля, че проблема е другаде.
    Опита ли за проба да пуснеш Онлайн версията на ICQ-to http://download.icq.com/download/icq2go/
    Също така не си описал като как разпределяте интернета от БТК АДСЛ-а и дали имаш качен и пуснат FireWall

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #15

    Re: ICQ как упорито не иска да се свърже

    Firewall няма. Не знам какво точно имаш предвид разделяне харуерно или софтуерно.Ползвам switch. Пробвах онлайн казва , че паролата ми била грешна а я смених преди малко

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Garmin nuvi 1350 не иска да се свърже с компютъра
    От dallaz във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-10, 00:40
  2. WIN XP не иска да стартира
    От taralion във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 21-07-10, 23:43
  3. GSM Samsung S5560 - как да се свърже wi-fi на телефона с рутера
    От Вакарелски във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-10, 10:13
  4. Които иска...
    От DoHKuXoT във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 31-03-06, 09:10
  5. Холивуд иска по $ 150 000...
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 26-02-05, 14:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе