Резултати от 1 до 8 от общо 8

Алтернатива на TV Tool

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    Алтернатива на TV Tool

    Използвам TV Tool за превключване на TV - out на видеокартата когато гледам филми, но напоследък взе да прави много мизерии - черен екран, изместване на картината. Та въпроса ми е има ли някаква алтернатива на гореспоменатата програма която да върши същата работа и да не е толкова проблемна ?

    ОС ми е WIN XP Pro SP2 а видоекартата е GeForce 7300GT.

    Благодаря Ви !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: Алтернатива на TV Tool

    А аз не разбирам защо още я ползваш - в драйверите си има настройки за TV-out &full screen video

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re: Алтернатива на TV Tool

    ............ ако не работи добре тая функция на драйвера , пробвай с по-стара версия 83.хх

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #4

    Re: Алтернатива на TV Tool

    Въобще не съм забелязал че имат такава опция драйверите защото използвах програмата. Много е удобна защото с един шорткът превключваш настройките. Има ли възможност за настройка на шорткът към функциите на драйвера защото не ми се видя удобно след пробата която направих ( но може и да е защото не съм свикнал )

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re: Алтернатива на TV Tool

    А защо ти e въобще шорткът ? Можеш спокойно да си оставиш компютърът ти да работи в Clone режима и на Full screen video да дадеш Secondary display. По този начин , каквото и видео да пуснеш на монитора , на телевизора ще излиза в пълен размер.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #6

    Re: Алтернатива на TV Tool

    Всичкото хубаво само дето не можах да намеря Full screen video да дам Secondary display. Сега на телевизора се вижда само средата на прозореца явно му идва голяма резолюцията.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #7

    Re: Алтернатива на TV Tool

    Оправих се с това и сега дава нормално но като пусна филм видеото излиза на телевизора а пък субтитрите на компа. Бъркам ли някъде?

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re: Алтернатива на TV Tool

    с коя програма гледаш ? Кажи на софтуера да ти излизат субтитрите в overlay.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. RQ: UML drawing tool
    От Smurfa във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-10-07, 21:18
  2. tool за четене на скрити сесии
    От glarus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-07-04, 01:23
  3. TV Tool - как да заработи стабилно !!!
    От did във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 25-01-03, 18:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе