Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 43

програмка за дърпане на торенти

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #16

    Re: програмка за дърпане на торенти

    Я вземи пробвай за следващия път BitLord. Срещу банване не помага де, ама е много по хубава от бит,мит ю и други торенти

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #17

    Re: програмка за дърпане на торенти

    Цитат Първоначално публикувано от tana
    Я вземи пробвай за следващия път BitLord. Срещу банване не помага де, ама е много по хубава от бит,мит ю и други торенти
    аз съм ползвал БитЛорд и мисля, че той се припокрива 1:1 с БитКомет.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #18

    Re: програмка за дърпане на торенти

    Ми хубаво.....ползвал-ползвал сега остава да успееш да си изтеглиш нещо



    PS да ве фанта,много обичам шаренийката,де се заблявам горката...

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #19

    Re: програмка за дърпане на торенти

    свикнал съм си на бит комета , и ако предимството му не е функционално , едва ли ще ме блазни толкоз
    абе то сам се чудех , ама докато не пробих админ акаунта нямаше как да разбера какъв е проблема тъй като първото , което ме блокираше беше стената ... ама както и да е , сега ще пиша писмо до замундата пък дано престъплението не е било толкоз страшно

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #20

    Re: програмка за дърпане на торенти

    а има ли начин да мина през някое фрее прокси и да избегна бана от замундата , тъй и тъй не съм виновен за него , и си нямам и представа кой може да е виновен тъй като до скоро неможеха да се дърпат изобщо торенти

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #21

    Re: програмка за дърпане на торенти

    еми нали стана ясно ,че немога да дърпам торенти от замунда.нет , защото съобщението което ми дава като грешка - напомняло на бан , та затова питам как да го избегна това , писах писмо до екипа им поне да разбера причината за бана и действително ли има бан , но никой нищо не ми отговори ...

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #22

    Re: програмка за дърпане на торенти

    ако бана ти е по IP - ок, ама ако е по юзър?

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #23

    Re: програмка за дърпане на торенти

    по ип е тъй като си дърпам с узъра без проблеми от други зали и от нас

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #24

    Re: програмка за дърпане на торенти

    Да беше за друго - разбирам, но да ползва прокси за теглене на торенти си е умряла работа.
    Освен това някакто 7, 6-мо чувство ми посказва, че добре знаеш за какво ти е сложен БАН.
    Най-малкото защото започна темата съвсем по друг начин, а не излагайки направо фактите с наложената ти забрана.
    Така че - ще си излежиш присъдата, колкото и да ти е неприятно, тя и затова е измислена - с възпитателна цел.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #25

    Re: програмка за дърпане на торенти

    ама ако си имах и най малка представа за какво е този бан едва ли щях да им пиша писма , ... все пак нали на мен ми трябва тази услуга
    и най - вече немога да си обесня защо е сложен бан , след като до преди да влезна под админски акаун изобщо торент клиентите не са можели да се свързват заради файървалл-а
    и дали това съобщение непременно означава , че има бан ? може да е друг проблем нзн ...

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #26

    Re: програмка за дърпане на торенти

    Че има бан има... какъв е друг въпрос.. може провайдера ти да е баннал замунда.. може замунда провайдера ти.. един господ знае. Но щом като теглиш от арената проблема не е друг.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #27

    Re: програмка за дърпане на торенти

    а от друго място ако се логнеш как е?

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #28

    Re: програмка за дърпане на торенти

    хм интересно че пробвах от някакъв прозволен торент тракер - български да дърпам и ми дава същото съобщение като от замундата , като според мен е изключено исп-то да е баннало този тракер или обратното тъй като той е почти неизвестен : p2pbg.com или нещо подобно а пък малко по надолу ми пише нот логед ин ... като цъкна на него ме праща тук : http://blog.bitcomet.com/post/1311/ - това в биткомета

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #29

    Re: програмка за дърпане на торенти

    Я опитай от www.mininova.org

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #30

    Re: програмка за дърпане на торенти

    пробвам , връща пиъри , пише логгед ин , но на долния ред дава същата грешка , и въпреки това дърпа , но с мн малка скорост 3-4 кб , а има над 1000 сиид , в арената в такива случаи дърпам с 1 мб почти
    всъщност на DHT network е горния ред - логгед ин , а на долния ред срещу адреса на тракера пише грешката ... докато в арената и на двата реда е логгед ин

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съд за блокиране на торенти
    От nikolin във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 24-11-11, 23:21
  2. HD торенти?
    От barbajani във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 18-04-09, 12:08
  3. Торенти
    От Ghost във форум Анкети
    Отговори: 16
    Последно: 30-01-07, 12:21
  4. Отговори: 2
    Последно: 21-11-05, 14:12
  5. Отговори: 8
    Последно: 18-05-03, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе