Резултати от 1 до 7 от общо 7

Цифрова сателитна ТВ - Помощ избор на доставчик?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    69
    #1

    Цифрова сателитна ТВ - Помощ избор на доставчик?

    Здравейте!

    От 1 седмица съм изправен пред дилемата за избор на един от двата доставчика на цифрова сателитна ТВ в България - Bulsat.com и ITV Partner.

    Моля ви , споделете впечатления и препоръки за да ми помогнете при избора.

    P.S.
    Имам DVB карта в PC-то си и естествено ще се радвам, ако мога да я използвам чрез допълнителен конвертор.

    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #2

    Re: Цифрова сателитна ТВ - Помощ избор на доставчик?

    Моя избор все още е Булсат ... прецени си първо какво искаш да гледаш, сравни цените и пакетите и направи избор ... приблизително еднакви са.

    Моето мнение - ако ти се дават пари купи си свое оборудване и си вземи само предплатена карта за 1 година - така хем договора е по-къс, хем не си вързан към единия доставчик. Освен това в Булсат срещу един лев над основния пакет можеш да си активираш само допълнителните AXN и Discovery програми, които при Партнерите принципно са в различни пакети и не съм убеден че можеш да ги получиш на тънкаж.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    112
    #3

    Re: Цифрова сателитна ТВ - Помощ избор на доставчик?


  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #4

    Re: Цифрова сателитна ТВ - Помощ избор на доставчик?

    Избора ти ще се определи от това какво изложение имаш и кой от спътниците виждаш. Иначе като качество наистина са близки и еднакво бозави, но нямаш кой знае какъв избор.
    Алтернатива са ти цифровите кабелни, които са с подобно качество, но поне няма да ти се налага да монтираш чиния.

  6. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #5

    Re: Цифрова сателитна ТВ - Помощ избор на доставчик?

    Алтернатива са ти цифровите кабелни, които са с подобно качество, но поне няма да ти се налага да монтираш чиния.....виж това http://ekk.bg/mod_digitaltv_progschema.html КАЧЕСТВОТО СИ Е ПЕРФЕКТНО

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    42
    #6

    Re: Цифрова сателитна ТВ - Помощ избор на доставчик?

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7
    Алтернатива са ти цифровите кабелни, които са с подобно качество, но поне няма да ти се налага да монтираш чиния.....виж това http://ekk.bg/mod_digitaltv_progschema.html КАЧЕСТВОТО СИ Е ПЕРФЕКТНО
    При мене - аз съм към Ариел-тв,програмите са даже още повече отколкото в цифровия пакет на Евроком -София,за който става дума тук и е даден линк... моите програми са 112 и наистина са с много добро качество.Ако не ти се прекарват кабели и закачат чинии - таксата е месечно 17 лв.Безплатен и лесен за обслужване конвертор,предоставен от кабеларката.Конверторът има два скарт-изхода -за тв и за двд.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    126
    #7

    Re: Цифрова сателитна ТВ - Помощ избор на доставчик?

    Цитат Първоначално публикувано от iceman
    Здравейте!

    От 1 седмица съм изправен пред дилемата за избор на един от двата доставчика на цифрова сателитна ТВ в България - Bulsat.com и ITV Partner.

    Моля ви , споделете впечатления и препоръки за да ми помогнете при избора.

    P.S.
    Имам DVB карта в PC-то си и естествено ще се радвам, ако мога да я използвам чрез допълнителен конвертор.

    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    Тази карта забрави да я ползваш с някой доставчик. По-добре кажи колко пари си готов да хвърлиш, за да можем да ти предложим адекватно решение. Ако не си зависим от парите, всеми си оборудване с някакъв линукс приемник и си вземи карта на ИТВ. Така хем ще гледаш българските програми, хем и още над 2000 чужди.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръки за доставчик на цифрова телевизия за Бургас
    От adler22 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 6
    Последно: 15-12-13, 23:09
  2. Помощ за Кабелна(сателитна)+Интернет за Варна
    От pa6kyl във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 5
    Последно: 16-06-12, 11:31
  3. Цифрова сателитна телевизия
    От Cvetanov във форум Технологии
    Отговори: 26
    Последно: 11-06-10, 08:03
  4. Избор на сателитна антена и приемник
    От krasistia във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 11-02-07, 02:03
  5. Помощ за избор на цифрова камера до 700лв
    От ceco78 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 02-11-05, 12:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе