Резултати от 1 до 3 от общо 3

Каво е това?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    30
    #1

    Каво е това?

    Здравеите! Прердварително се извинявам ако мястото на темата не е за тук но не бях сигорен каде да я сложа и затова я пуснах тук. Става въпрос за домашния ми компютър имам инсталирана защитна стена pc tools firewall plus и от един час вече ми показва на всяка минута на history че някви ip-та се опитват да се свържат чрез порт 1900 или 8008. Въпроса ми е следният наистина ли някви ip -та се опитват да влязат в компа демек да ми хакнат компютъра или това е нещто от самата програма и не сам разбрал правилно и никои не ме пробва да ме хакне? Ако знаете саит каде да си кача и картинка за да ви покажа за какво става въпрос пишете!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Каво е това?

    съветите са ми няколко
    отдели малко време на правописа си, ще ти трябва не само за тук, но и за в бъдеще.
    второ - най-вероятно си пуснал някой торент клиент, при което е нормално да се опитват хората да се вържат към теб.
    Трето - преди да ползваш някаква програма, направи си поне елементарния труд да разучиш как, защо и кога се ползва.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    30
    #3

    Re: Каво е това?

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    съветите са ми няколко
    отдели малко време на правописа си, ще ти трябва не само за тук, но и за в бъдеще.
    второ - най-вероятно си пуснал някой торент клиент, при което е нормално да се опитват хората да се вържат към теб.
    Трето - преди да ползваш някаква програма, направи си поне елементарния труд да разучиш как, защо и кога се ползва.
    Аз не ползвам торент клиенти! Извинявам се за правописа но просто бързах.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какво пък е това?
    От p.petkov във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 15
    Последно: 28-05-12, 21:15
  2. Отговори: 10
    Последно: 02-12-05, 13:18
  3. Това бъг ли е?
    От Sunny във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 19-01-04, 18:59
  4. А това как?
    От Stan във форум Мрежи
    Отговори: 22
    Последно: 13-12-02, 09:03
  5. Каво става с hardware.bg forum?
    От mitkom във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 23-07-02, 23:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе