Резултати от 1 до 9 от общо 9

DivX без звук

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #1

    DivX без звук

    Здравейте. Преди няколко дни получих няколко филма и на един от тях нямам звук (филма е “бандата на Оушън”). Имам инсталиран DivX 5 pro и APMPG4V1-702.EXE, пробвах с различни плеъри (Windows Media Player, Zoom Player и RadLight 3.03 [ R4 ]). Някой има ли идея от какво може да е? Приятеля който ми ги изпрати каза, че при него имало звук “до колкото си спомнял” (изпратени са преди 3 седмици и за това не си спомня със сигурност). Ползвам WinXP. Друго не се сещам какво може да е от значение в момента. Снощи проверих на dvd.box.sk, но не съм сигурен какво още може да ми трябва, та ако може да ме посъветвате ще съм ви благодарен.








  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #2

    DivX без звук

    Ooo oprede;eno shte ti tribvat oshte neshta.

    Ako zvuka na filma e AC3 shte ti triabvat i codeci za nego.

    Nai-dobre si slogi Nimo Codec Pack



    http://planeta.ip.pt/~ip506712/divx/Nimo50Build7.exe



    P.S. I polzvai BSPlayer







    Edited by - lemmy на 25/07/2002 02:34:26

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    DivX без звук

    Дгуг път като с инсталираш DivX първо си сложи 3.11 алфа, а после DivX 5. В 3.11-то се съдържа кодек за звука който DivX 4 и 5 го нямат. Така че действай.



    http://julmin.hit.bg



    Edited by - Julian на 25/07/2002 09:02:55

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    49
    #4

    DivX без звук

    И аз имах проблеми със същия филм.Дадоха ми някакъв кодек 4.11 с препратка към френски сайт.Звукът се появи но обърна картината надолу с главата.Накрая(след тридневни мъки) на XP сложих само тоя 4.11(разкарах всичко друго) изгледах филма и преинсталирах Windows-а.Ще потърся къде съм забутал кодека и ако не е много голям ще ти го изпратя по мейла.(ако искаш)




  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    DivX без звук

    зарежи всякакъв 4.хх! в nimo-то има абсолютно всичко, което ти трябва, а в случая ти трябва именно ас3 !!!







    Edited by - FearMe на 25/07/2002 09:59:42

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #6

    DivX без звук

    NIMO RULZZZ ... kato go instalirash ne slagaj onija djadji za subritrite (VobSub neshto si ....) - prosto gi razmarkiraj )




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #7

    DivX без звук

    При мен стана същия номер с този филм дори след като си бях сложил ACE MegaCodec Pack (който е доста по-голям от Nimo) и слага всички кодеци. Обаче проблема е, че по-предна версия беше сложила Intervideo кодек,а той не вадеше звук при мен. Работата се оправи като смених в BSplayer да използва Cyberaudio кодека и звука си тръгна. Ако искаш да използваш друг плейър трябва да изтриеш файла на кодека Intervideo (който се използва по default, не ме питай защо) и по нататък ще използва Cyberaudio кодека.

    Успех




  10. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #8

    DivX без звук

    Мерси на всички за коментара и помоща. След малко ще пробвам и да видим какво ще стане.Мерси още веднъж




  11. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #9

    DivX без звук

    Всичко тръгна без проблеми. Благодаря на всички.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Звук 5.1
    От staf4o във форум Аудиотехника
    Отговори: 14
    Последно: 03-01-12, 17:38
  2. Звук ПС-ЛСД
    От zaqza във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 11
    Последно: 10-01-09, 16:31
  3. Може ли да се сложи DivX на DVD без DivX
    От hriss_d80 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 19-03-07, 22:37
  4. звук на 83 Mhz
    От rolling_heads във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 19-09-05, 18:42
  5. звук в avi
    От Hicko във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 26-11-04, 00:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе