Резултати от 1 до 8 от общо 8

Разделяне на голям видео файл

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #1

    Разделяне на голям видео файл

    интересува ме как да разделя , а после и да мога да събера голям видео файл около 8 GB ,
    формата му е .mkv ,
    пробвах с mkvtoolnix , разделя го , но немога да намеря къде се цъка за да се събере
    пробвах и с други програми но при тях филма неможе да се гледа на две отделни части преди да се събере , а и да може вероятно ще има разминаване в субтитрите
    не ми се купува двуслойно двд , тъй като са скъпи

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Разделяне на голям видео файл

    пробвай с архивиране без компресия (че иначе ще отнеме маса време) с winrar/winace/..... на парчета по 1 dvd. после така ил ииначе пак от компа ще го гледаш, така че разархивираш на харда и си готов...

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Re: Разделяне на голям видео файл

    Друг вариянт - Total Commander ->Files-> Split File (за разделяне) ->Combine Files (за съединяване)

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Разделяне на голям видео файл

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Друг вариянт - Total Commander ->Files-> Split File (за разделяне) ->Combine Files (за съединяване)
    same shit, bro

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #5

    Re: Разделяне на голям видео файл

    не ме удовлетворява това , за субтитрите някакси ще го преглътна , но държа да е записано като файл за гледане от диск
    Всъшност най - добре ще е ако можеше , когато го разцепя auto да преминава от едната част на другата , но това не става ...

    ps . открих от къде се съединяват файлове с горната програмка , но винаги ми изкарва грешка ...

    Warning: matroska_reader: Could not keep the track UID 1 because it is already allocated for the new file.
    Warning: matroska_reader: Could not keep the track UID 2196197256 because it is already allocated for the new file.

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Re: Разделяне на голям видео файл

    Ами запиши го на двд подложка......колко по-лесно би било.... Няма да обеднееш с 3-4 лева...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #7

    Re: Разделяне на голям видео файл

    e то ако ставаше въпрос за един път да ... ама утре пак ще си дръпна нещо голямо и затова ми трябва отговора на този въпрос , не е мн сложно предполагам но засега не съм измислил решение

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re: Разделяне на голям видео файл

    бях останал с впечатлението, че си направил това: http://www.google.bg/search?hl=bg&q=...kv+video&meta= , но май не си... я пробвай

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търсене в голям doc файл
    От Lupus във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 26-01-09, 10:48
  2. Отговори: 8
    Последно: 30-06-07, 16:35
  3. Разделяне на голям файл?
    От monto във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 22-02-06, 13:44
  4. Програма за разделяне на МР3 файл.
    От user25 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 19-11-04, 08:43
  5. Разделяне на .avi файл
    От Jenny във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 8
    Последно: 22-06-03, 00:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе