Резултати от 1 до 4 от общо 4

Разделяне на голям файл?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    39
    #1

    Разделяне на голям файл?

    Въпросът ми е такъв,имам файл 1гигабаит и не мога да го запиша на диск,защото записвачката ми не подържа записи на повече от 700Мб.,как да раздела файла на две равни части и да ги запиша на дискове?!Файла е от торент- mpg.bc!!Благодаря предварително!!!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Разделяне на голям файл?

    1) Можеш да опиташ да го архивираш...при повечко късмет може да се смести на 1 CD;
    2) Пак архивираме, но използваме опцията "Split to volumes" (при WinRar) като в падащото поле посочваем 700МВ;
    3) Тъй като при горните два метода филмът няма да бъде гледаем направо от диска, разполагаме с още едно решение: нужна ти е някоя от програмките Video Charge, VirtualDub или пък Adobe Premiere (те са за редактиране на видео) - с тяхна помощ можеш да разделиш филма на две отделни парчета.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    123
    #3

    Re: Разделяне на голям файл?

    Само да вметна, че щом е с разширение bc! , значи че кометата още не си е свършила работата - т.е. има още да се сваля и файлът не е пълен/цял.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    39
    #4

    Re: Разделяне на голям файл?

    Цитат Първоначално публикувано от monto
    Въпросът ми е такъв,имам файл 1гигабаит и не мога да го запиша на диск,защото записвачката ми не подържа записи на повече от 700Мб.,как да раздела файла на две равни части и да ги запиша на дискове?!Файла е от торент- mpg.bc!!Благодаря предварително!!!

    Истината е само в Easy Video Splitter , но я имам само за 7дневен пробен период!Ако може някой да даде БИЛКА за това чудо ще му бъда много БЛАГОДАРЕН!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търсене в голям doc файл
    От Lupus във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 26-01-09, 11:48
  2. Разделяне на голям видео файл
    От eror във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 05-02-08, 16:47
  3. Отговори: 8
    Последно: 30-06-07, 17:35
  4. Програма за разделяне на МР3 файл.
    От user25 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 19-11-04, 09:43
  5. Разделяне на .avi файл
    От Jenny във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 8
    Последно: 22-06-03, 01:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе