Резултати от 1 до 2 от общо 2

Въпрос относно торент

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    20
    #1

    Въпрос относно торент

    Не съм много сигурен, дали въпроса е точно за този раздел. Моля ако не е за тук някой модератор да го премести където трябва.

    Та въпроса е следния: преди време теглех от един тракер една програма която за мое съжаление след едноседмичен труд се свали на 94.8%. След като изчаках около седмица и видях че и останалите лийчъи са на същото дередже, не помогнаха и виковете ми за повече сийд разгледах сваленото и установих че всъщност само три от файловете на са свалени. За мой късмет успях да ги намеря,оказаха се нещо маловажно и програмата се инсталира и заработи нормално. Преди няколко дена минах през същия тракер и видаях че хората които чакат сиид са се увеличили и всички са на 94.8%. При мен, въпреки че всички файлове са наред торент клиента отново си казва 94.8% явно няма как да разбере че съм ги добавил "на ръка". Как е възможно, да се направи така че торент клиента да разбере че всичко е ок, би трябвало да се води някакъв лог някъде или нещо подобно. Стана малко дълго за което се извинявам

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Въпрос относно торент

    пробвай с manual hash check, макар че по-скоро няма да стане

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Относно торент клиент
    От Nic във форум Мрежи
    Отговори: 12
    Последно: 04-06-10, 18:34
  2. въпрос за торент клиент
    От nely във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-12-06, 10:54
  3. Въпрос относно DC++ ?
    От ipnaid във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-09-06, 00:32
  4. Въпрос относно PSU?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 21-04-05, 19:39
  5. ВЪпрос относно SP 2
    От viper във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 06-07-04, 20:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе