Резултати от 1 до 6 от общо 6

Winamp3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    29
    #1

    Winamp3

    Abe hora 4udq se az kakvo mislite za noviq winamp? Az li4no sum dosta razdvoen taka da se kaje Li4i si 4e horata sa porabotili nad nego ama na men mnogo mi lagva taka da se kaje. I tva men mnogo me drazni za tova vi pi6a po tazi tema interesno mi e da 4uq i drugi mneniq




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #2

    Winamp3

    Taka da kaja i az dve dumi, taka i taka e otkita taq tema.

    Parvo da kaja o4evidnite neshta - Winamp 2x mi startira za < 2 sec !

    noviq winamp - 7-8 sec !!!. Task manager-a : za amp2x - pri idle sastoqnie - 4.5 MB, pri playvane na pesen - okolo 9MB. za amp 3 - pri idle - 20 MB !!!, a pri playvane - okolo 25 MB !!! . Za sravnenie shte dam 4e .exe-to na Dreamwever-a mi zaema okolo 10 mb...kakto i da e. Tova mi bqha parvite vpe4atleniq. Sled kato 4uh 1-2 pesni, estetsveno rehih da se porovq iz opziite, i kakvo da vidq - mi prefereces-ite mu bqha v obshti linii kaot na poslednite RCx-ta!!!

    T.e. dosta beden ot kam nastroiki. Drug minus - ami hubavite plagin4eta za stariq winamp se okazvat abs nesavmestimi sas noviq ((. Lubimiq mi klavish "J" pri stariq winamp za tarsene na pesen, ve4e go nqma. E, ima go no vav media library-to, koeto ne e osobeno udobno i uda4no napraveno. Da ne govorim za orqzanite shortcut-i, mi 4e sega nai mnogo 1/2 ot deosvashtite pri 2x da rabotqt ! E, vqrno , playlist editora kakto i media library sa na mnogo visoko novi i v obshti linii nai udobnoto neshto do sega koeto sam vijdal, no tova li trbqva da e zenata...

    S edna duma - dobar zamisal, no losho izpalnenie, pone na toq etap !



    P.S. -> Znaete 4e imashe , to i sega ima de mp3 output plug-in za Win2x, za Winamp 3 takovan eshto dali ima ?!?! I vaobshte interesuva me nqkakav lesen na4in za konvertirane na mp3 to mp3 no sas po malak kbit. (shte gi polzvam na mp3 playera si.)



    Edna Borba, Edna Lubov, Edin Otbor -=Levski=-



    Edited by - FIFA на 11/08/2002 03:36:43

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    182
    #3

    Winamp3

    На мен не ми хареса! Освен бавното стартиране, имаше и доста бъгове, някои от настройките, които ги има в втората версия сега ги няма. Не можах да пусна песен от контекстното меню на експлорера, и освен това имах проблеми и с плейлисти, създадени със старата версия.




  5. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    157
    #4

    Winamp3

    WinAmp 3 за момента няма никакъв смисъл да се ползва, едва ли преди версия 3.2 или 3.3 ще става за нещо все още има много неща за оправяне...



    One Ring to rule them all

    One Ring to find them

    One Ring to bring them all

    and in the darkness bind them

    "J.R.R.Tolkien"

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Winamp3

    Тоз winamp3 е пълен с грешки. Много опции от предната версия липсват. Нама български букви в плей лисра, работи бавно, много бавно сменя кожите. Това че заема повече памен не ме притеснява. Много им се чудя как това нещо се води финална версия.



    http://julmin.hit.bg

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #6

    Winamp3

    I drugo neshto koeto super me podrazni - po4vate da zvalqte nqkoq pesen sas gettight-a naprimer, i reshavate 4e iskate da e 4uete. Sas stariq winamp direkto vla4ish file i go playvash, SEGA trbqva da renamvash fail-a na *.mp3 za da mojehs da go 4uesh....da ne goovrim i za tova 4e kato reshish da updata-vash neshto vav ID3 tag editor-a, ne mojesh da go pravish dokato samata pesen se playva, trbqva da e spresh i togava... i oshte i oshte....verno se 4udq kak moje tova da go pusnat kato final ver. Ma te se i poizlojiha malko...ve4e ot poev4e to godian i polovina mai nqkade, puskat razni beti i alphi, a kato zqlo nishto ne napraviha....mi te MS , za tva vreme edin windows pishat ve)



    Edna Borba, Edna Lubov, Edin Otbor -=Levski=-

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Winamp3 - poddarja li BG
    От pavkata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 29-11-02, 15:33
  2. Winamp3 na Bulgarian?
    От ARN0LD във форум Windows
    Отговори: 18
    Последно: 30-08-02, 18:45
  3. Kak avtorite na Winamp3 ni byzikat :))
    От trastikata във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 13-02-02, 21:21
  4. Winamp3
    От Mr.Meth във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 04-12-01, 00:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе