Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #1

    Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Имам акаунт в RapidShare, където качвам инцидентно някой друг файл.
    От доста време е, и си влизах автоматично като цъкнех линка.
    Нооо.... направих ъпгрейд и разбира се се наложи нова инсталация на ОС и пр. и т.н.
    И сега с ужас констатирах, че не помня паролата си за достъп до акаунта.
    Та имам няколко въпроса:
    1.Къде трябва да пиша, че съм си забравил паролата, не виждам такава опция на сайта на RapidShare.
    2. Стария ми диск е все още наличен. Ако някой знае къде RapidShare държи инфо за паролата за достъп - да сподели.
    Ако се наложи мога да закача и старото дъно и да вляза и така от зор, ама това не е решение.
    3. Опитах се да прехвърля \Temporary Internet Files папката от стария диск на съответното място в новия,
    ноо... не ме пуска да я копирам пустия Вин! И не разбирам защо е така.
    Помагайте плз.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Ти като си се регистрирал, не си ли посочил някакъв имейл!

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #3

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Цитат Първоначално публикувано от Vandal
    Ти като си се регистрирал, не си ли посочил някакъв имейл!
    Ако е било нужно за регистрацията да се посочи мейл - очевидно съм посочил. И не е това проблема мисля.

  5. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #4

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Честно казано.... и аз не намирам освен за премиум акаунти.

  6. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #5

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Ами и аз това имах предвид.
    Щом има парола, значи е на премиум акаунт.
    А на премиума, си има опция за забравена парола, която се изпраща на мейла с който си се регистрирал.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #6

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Какъв браузър си ползвал за интернета-ако е Firefox, отиди на Tools-> Options-> Security->Show Passwords и там са ти всички запаметени пароли.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #7

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    като отидеш на: premium zone си има forgot your password< там си пишеш майла и трябва да стане

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #8

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Абе, хора, аз ако имам премиум акаунт - нали ще да ми е известно, как мислите, а?
    Ами нали премиум акаунтите са платени, а аз не съм плащал и грош!
    Па де да знам- може и да са ми направили служебен такъв, що ли???
    Или някой му е хрумнало да се гаври с мен и пред- и следпървоаприлски???!!!
    Признавам, че не съм чел подробно правилата, а даже и FAQ-a прочетох накръст,
    получават се там някакви точки бонус, бях събрал 14 последно като влизах,
    ама чак пък да ме декорират с премиум акаунт - не вЕрвам! angel

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #9

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Ми като немаш премиум акаунт следващият път си записвай паролата.
    Иначе РапидШера няма специално предпочитание да си държи някъде паролите, по-скоро ИнтернетЕкплорера който си ползвал е вършел тази работа. Както ти казаха по-горе, ако беше ползвал FireFox, лесно щеше да си прехвърлиш и видиш паролките.
    Та за Екплорерските пароли - за вече демонтиран диск - не съм пробвал, за работещ Windows добра работа върши ТАЗИ програма.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #10

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Приятелю Black Adder, покорно благодаря за линка. Надявам се да не ми се наложи да го използвам, щото съм на Лисичката май откогато излезе, и ИЕ го ползвам само за банкиране - ако ми се наложи де, щото то си има хора за тая работа.
    А откакто се помня да съм с Файърфокса не съм задавал никога да ми помни паролите.
    Винаги съм ги пазел в главата си и по изключение - около 10 % - пак на електронен носител - PDA. И ми е за сефте да забравя парола.
    Ама нали все има винаги нещо дето се случва за пръв път в живота...
    Акаунта ми е free, но като съм качил за сефте нещо са ми предложили да си направя Collector's Account.
    Just upload a regular file via our homepage.
    After the upload you will be asked automatically if you want to have a free Collector's Account.
    Явно съм бързал тогава и....
    Ще се наложи да закача старото дъно с диска си и да видя там Лисичката пази ли нещо по недоразумение.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #11

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Да беше казал, че си с Лисицата още в началото, щеше да спестиш поне 4 от отговорите Възстановяването на паролите е като да вземеш близалка на малко дете.
    закачаш си харда, отиваш на:
    C:\Documents and Settings\USER_NAMETO\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\
    и от папката със странно име от типа: fihcaot2.default копираш всичко де що го има в текущата ти инсталация и си свиркаш.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #12

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Black Adder, сърдечно благодаря за съвета! Утре ще го проверя това, щото всичко, за което си пишем е на компютъра ми в офиса, а сега съм в къщи, не съм влизал от сутринта във форума.
    А на домашния си комп намерих като подпапка на profiles една с наистина доста странно име: еco6y8ml.default.

    И все пак дотук още никой не отговори на третия ми въпрос в моето питане:
    3. Опитах се да прехвърля \Temporary Internet Files папката от стария диск на съответното място в новия,
    ноо... не ме пуска да я копирам пустия Вин! 081 И не разбирам защо е така.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #13

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    В \Temporary Internet Files папката се пазят временните файлове /тя затова е Temporary/ - примерно ако си влизал в Секом - картинките от аватарите, заглавки от страници и чат-пат някой текст. Намира се и по някое cookie, но всичко това така или иначе не ти върши работа, защото не там се пазят паролите. Отделно че умниците от МикроСофт считат, че не е работа на потребителя да пипа по тези папки, та са им сложили всички възможни атрибути - скрити, системни и прочее. Ако чак толкоз ти е мъчно за старата папка и се нуждаеш нещо ненужно да ти заема място на новия диск - закачаш си стария диск, зареждаш Live CD или Hiren's Boot CD с поддръжка на NTFS, и търчиш в гореуказаната папка. С учудване ще забележиш, че там боклуците са разделени на 3-4-5, че и повече папки, и те със бая странни имена.
    Та от там копирай на воля, но пак ти казвам - Windows-a изобщо няма да ги брои за живи тез бивши Temporary остатъци.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    76
    #14

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    Black Adder, сърдечно благодаря за съвета! Утре ще го проверя това, щото всичко, за което си пишем е на компютъра ми в офиса, а сега съм в къщи, не съм влизал от сутринта във форума.
    А на домашния си комп намерих като подпапка на profiles една с наистина доста странно име: еco6y8ml.default.

    И все пак дотук още никой не отговори на третия ми въпрос в моето питане:
    Това предполагам защото си направил папките "Private". Права за достъп....създал си папката и си я направил частна с друг SSID. Предполагам това е причината. Но по добре да беше дал точното съобщение... За да го направиш закачаш стария диск и зареждаш от него. Тогава имаш достъп до всички папки с админ акаунта. Копирай на воля, но Темп паките съдържат наистина само боклуци .

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #15

    Re: Помощ за забравена парола за достъп до RapidShare

    Black Adder, човеко, много ти благодаря, изключително съм ти задължен!
    Дай Боже, да мога да ти се реванширам с достойно за теб питие на някоя сбирка!
    Всичко стана точно и без грешка - копирах нещата от папката с екзотичното име (разбира се актуалната я бях метнал настрани за всеки случай),
    синхронизирах с Foxmark-a и играта заспа!!!

    @Minava6t: Не бяха папките "Private". Но това вече няма значение.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Забравена парола
    От slave във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 06-06-08, 18:28
  2. Отговори: 14
    Последно: 09-11-05, 20:56
  3. Забравена парола на MU
    От Novia във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 08-03-05, 08:25
  4. Забравена парола
    От Sunny във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 04-07-03, 12:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе