Резултати от 1 до 4 от общо 4

broken word и pdf

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #1

    broken word и pdf

    изтрих много важна папка от харда , има ли начин за възтановяване, пробвах с recuva , но като ми ги възтанови , след това не се четяха , а го направих веднага след проблема , изтрити са със shift + del мн. кофти , нямам бекъп
    вътре бяха към 3000 файла
    прилагам няколко от проблемните файлове

    http://www.filecrunch.com/file/~euhkl5

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: broken word и pdf

    нито един от тези не може да се поправи. това, което е възстановено реално не е част от въпросните файлове - нито имат правилните хедъри (те изобщо нямат де , нито структурно вътре приличат, нито са doc и pdf

    съжалявам, поне конкретно за тези 5

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: broken word и pdf

    Предполагам, че си инсталирал програмата което ти е било и грешката.
    При такива ситуации винаги се зарежда система от СД (пр. Hiren's Boot CD) и възстановяването се прави на друг хард. Така ти е намерили някакви остатъци, които просто са му заприличали на файлове.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #4

    Re: broken word и pdf

    Цитат Първоначално публикувано от eror
    изтрих много важна папка от харда , има ли начин за възтановяване, пробвах с recuva , но като ми ги възтанови , след това не се четяха , а го направих веднага след проблема , изтрити са със shift + del мн. кофти , нямам бекъп
    вътре бяха към 3000 файла
    прилагам няколко от проблемните файлове

    http://www.filecrunch.com/file/~euhkl5
    Намери си Hiren's Boot CD 7.9. Опечи го като bootable ISO. Вътре в пакета има (поне в този, с който разполагам аз) BART PE инсталация на Windows, която се стартира като избор от меню. И като зареди - вътре в този пакет BART PE има работеща инсталация на GetDataBack, а мисля и още една подобна. Неведнъж съм си спасявал задника с този пакет.
    Едва ли с инсталацията на recuva си покрил всичко изтрито, тъй, че още имаш шанс. А и recuva мисля, не е най-правилната програма за твоя случай.
    Успех!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. дълъг текст без спейс word-wrap: break-word
    От Radina във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 28-01-09, 13:01
  2. XP i word i excel 97???
    От mitak във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 04-03-03, 16:13
  3. Word ....
    От toofy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 17
    Последно: 25-02-02, 15:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе