Резултати от 1 до 12 от общо 12

XP i word i excel 97???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #1

    XP i word i excel 97???

    poluchava mi se slednia problem: kato klikvam varhu doc ili xls fail mi go otvaria i me pita dali iskam da go Revert pak tozi fail. tova znchi che go otvaria dva pati. Otkade moje da se opravi tova? s 98 niamashe takav problem a otkakto slojih XP stana taka?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    XP i word i excel 97???

    Ами, вземи си сложи Офис Пакета за ХР или поне Office 2000 ...

    За какво ти е тоя Word 97, той е мноо куц срванение с новите пакети!

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #3

    XP i word i excel 97???

    Просто не му се вглеждай. Дава го под всеки джам, понякога, не знам защо. Маай и се не бой, аз с това си вадя хлеба, нема проблем.

  5. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #4

    XP i word i excel 97???

    Не зависи от ХР, защото и при мен го има... също използвам 97 под Windows2000... навярно обаче е нещо дребно, дублирани асоциации ли, що ли? Колкото до възрастта на Office97 не виждам какво съществено има в по-новите версии?! един пакет като стане достатъчно зрял, и това е- моите 192Mb RAM си ми трябват за по-важни работи! иначе, ако каже някой как да се отървем от тия съобщения, добре ще е!

  6. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #5

    XP i word i excel 97???

    Комбинацията Office97+WinXP е нещо доста неприятно.Тия дни ми се наложи по спешност да плесна някакъв Office наново и под ръка имах само `97,..баси бозата настана... на всичкото отгоре, когато реших да го махам WinХР започна да иска оригиналния инсталационен диск на Office97, иначе нямало да го махне... бе пълни глупости настанаха...Затова най-добре си е WinХР да си върви с OfficeXP пакета.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #6

    XP i word i excel 97???

    На калпава ракета космоса и е крив!

    Офис 97 не се плеска набързо. Първо, НИКОГА не се качва на Нeкст - Окей- Кантиню. НИКОГА!!! Слагат се и се махат чавки където трябва.

    След инсталацията следва доинсталация, която е над два-пъти по-продължителна. Първо, има вариант при който към офиса си има кръпка, качва се. После се качват SP1 и SP2. Рестартира се поне 3 пъти.



    <font size="4">Чак след това се получава Офис 97 годен за работа!</font id="size4">



    Разликата е фатална. Един познат си пречупи гордоста и дойде да ми се моли да му кача офиса по моя начин. Беше си намерил "разбирач" да му преинсталира Уиндоуса и всичкото, след което се е оказало, че на практика не може да работи от непрекъснати забивания.



    Е, разбира се, при вас може и Бил Гей(тс) да е виновен, не знам...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #7

    XP i word i excel 97???

    При мен си работи нормално Office 97 и XP, трябваше ми само Access, инсталирах си го и си работи заедно с Office XP.

    Имам само проблем, че текст на гръцки се чете нормално на Access 97 а на Access ХР излизат маймунки( с кирилицата няма проблем)...

  10. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #8

    XP i word i excel 97???

    injinera, НИКОГА не говори наизуст...!


  11. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #9

    XP i word i excel 97???

    abe tq cqlata rabota e mnogo prosta. office-a plache da pravi kopie na dokumentite i da revert-va kym zapametenite prosto zashtoto e napraven za izpolzvane ot mnogo useri i v mrezha. zatova tova se poluchava samo pri 2000 i XP i shte se poluchava i pri vsi4ki sledvashti versii. mozhe i samo edin user da ima registiran - pak shte plache. prosto taka e napraveno - po podrazbirane, opredeleni dokumenti se asociirat s opredeleni potrebiteli. kato pita dali iskash kopie - butash mu ne i prodylzhavash.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    27
    #10

    XP i word i excel 97???

    KingRex

    Tochno takaShtoto XP e NT sistema i si pravi dumata za vseki slu4ai da ne bi dokumenta da se polzwa i ot drugi users(eventualno)

    E az sym s office97 i XP.Word i Exela mi zaemat samo 22MB na harda

    I ne sa pritenceozni otkym resursi.Pyk i koi tolkova realno izpolzwa novite gluposti v novite Office?

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #11

    XP i word i excel 97???

    Аз не съм много сигурен, но ми се струва че XP и OfficeXP ще вървят по-добре заедно, а не ако се комбинрат с разни по-стари версии?




  14.  
     
  15. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #12

    XP i word i excel 97???

    точно това искат и microsoft

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Книга word & excel за начинаещи
    От get във форум Книги
    Отговори: 1
    Последно: 21-02-13, 10:18
  2. Excel
    От asusss във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 20-10-11, 14:19
  3. дълъг текст без спейс word-wrap: break-word
    От Radina във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 28-01-09, 13:01
  4. web <-> excel
    От connect във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 8
    Последно: 09-10-06, 12:24
  5. Excel
    От PePe® във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-04-03, 23:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе