Резултати от 1 до 3 от общо 3

Програма "P3" под DOS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    69
    #1

    Програма "P3" под DOS

    Здравейте,

    Eдин приятел счетоводител ме помоли онзи ден да му потърся програмата "P3" за DOS. С нейна помощ правел в таблици заплатите на служителите, на фирмите на които води счетоводство... Попитах чичко , обаче не успях да я открия. Предполагам, че името P3 e съкращение от нещо? Той ми обясни, че програмата прилича на пра пра пра пра дядото на MS Excel.

    Някой сеща ли се за коя програма става въпрос и от къде мога да я дръпна?

    Мерси!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #2

    Re: Програма "P3" под DOS

    Брей човек! този твой счетоводител ме накара да се разплача Пе3 и Пе2 - легендарни текстови редактори отпреди 15-20години. Пе2 е анг;ийската версия , а Пе3 е побългарената версия на този редактор - доколкото си спомням де . Страшно лесно се бачкаше с него , Пе2 + Star LC15 , класика
    Ако до утре не си го намерил , довечера ще ходя в майка ми на гости и ще го потърся, знам че го имам някъде по дисковете - записах си ги навремето от носталгия. И утре ако имаш късмет ще ти го кача някъде.

    Ех, че съм бърз
    със сълзи на очи ( от носталгията де), успях да ги намеря по дисковете
    https://forum.setcombg.com/******************.com/files/119071437/pe.zip.html
    Pe2 - тука е едната версия
    tools - вътре ти е П3-то ( за твоя човек), или още нареченото Е3, виж още кои файлове търси при стартиране че не помня.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    69
    #3

    Re: Програма "P3" под DOS

    Супер си Благодаря за бързата реакция!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. "Screen Capture"-програма за "DOS Full Screen"-игра
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 05-02-07, 11:50
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе