Резултати от 1 до 10 от общо 10

Прецаках си хада с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #1

    Прецаках си хада с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване?

    Прецаках си един от твърдите дискове с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване? ХР pro съм SP2/3.
    Mоля само изпробвани и добри идеи, без свободни съчинения. Все пак разбирам от софтуер и поназнайвам това онова.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Прецаках си хада с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване?

    Дай дефиниция на "прецаках си харда"
    - Форматирал си го
    - омазал си му партишъните
    - омазал си партишъните, фоматирал си го и си инсталирал наново системата
    - друго

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Re: Прецаках си хада с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване?

    Там е работата, че конкретно не съм правил нищо точно на този дял, където са ми архивите. Пробвах разни програми за преоразмеряване и едната намери някаква грешка според нея, попита дали да я коригира+ и предупреди, че може после ...... Аз и казах ОК и продължих да си работя.
    След рестарт, след 2-3 дена, защото моя компютър не се гаси със седмици и месеци, установих, че на въпросния дял няма никой и ми предлага да го форматирам.
    Естествено, че не съм и нямам намерение да го форматирам. Пробвах Хиренса, но казва, че данните ги няма, с други програми покава все пак колко е заето и колко не, та от това съдя, че са си там данните. И съм убеден в това. Вероятно таблицата с имената и разположението се е скапала.
    Най -добре ще е да дам картинка със дяловете. Само да я кача, секунда.

    Проблемния диск е Z.

    [img width=790 height=600]http://evilghost.hit.bg/PicSTCM/Huj.JPG[/img]

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Прецаках си хада с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване?

    на първо врме пробвай PTDD Partition Table Doctor 3.0 за ремонт на самия партишън, защото засега няма смисъл да се пробват data recovery tools...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: Прецаках си хада с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване?

    инфото е на харда ти.
    Аз лично бих пуснал ndd.exe
    няма да познае харда , но още при детекването ще ти покаже че има проблем и ще те пита дали да го repair - дай му yes и после ще ти иска рестарт

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Re: Прецаках си хада с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване?

    Оправих нещата с минимални загуби.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    295
    #7

    Re: Прецаках си хада с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване?

    Браво!
    А би ли споделил за аналите как?

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Re: Прецаках си хада с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване?

    Не го споделям, защото и аз не зная как го оправих, но важен е крайния резултат.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    21
    #9

    Re: Прецаках си хада с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване?

    Преди имах абсолютно съшия проблем при мен се оправи с GET DATA BACK свърши ми перфектна работа.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    Re: Прецаках си хада с една от многото програми, някакви идеи за възстановяване?

    GET Data back не възстановява картинки и филми - така че забрави за цената си информация ако е изчезнал партишъна или е затрит
    НЕ се заяждам - просто споделям опит.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 07-03-11, 17:08
  2. WRT54GL - кой фърмуер от многото
    От Chaser във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 06-01-08, 17:23
  3. Отговори: 12
    Последно: 02-06-04, 22:30
  4. Отговори: 3
    Последно: 07-03-03, 23:11
  5. Отговори: 5
    Последно: 22-08-02, 12:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе