Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

DVD Rip-HELP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    6
    #16

    DVD Rip-HELP

    Pri Two Pass 1-st pass mi dava - COULD NOT OPEN LOG FILE FOR WRITING!!!




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #17

    DVD Rip-HELP

    Log failovete triabva da sa na sashtoto miasto kadeto se zapazva ripnatoto *.avi




  4. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #18

    DVD Rip-HELP

    Pich, idi na doom9.org i si izdarpaj vsichkoto info za Gordian Knot + samata programa i update-a (ima si vsichko - all-in-one taka da se kaje). Parvijat pat moje i da ti izglejda malko slojno, no povjarvaj mi krajnijat rezultat shte e poveche ot zadovolitelen )



    Uspeh !!!



    P.S. za 2 CD-ta mojesh da si pozvolish AC3 zvuk, za edno - MP3, no te savetvam da ne izpolzvash VBR - imah problem sas sinhronizazijata na zvuka i zepeneto na file-a na dve CD-ta.







    Edited by - XM6002B на 30/09/2002 11:49:00

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #19

    DVD Rip-HELP

    VSI4KI MOI FILMI SAS S DIVX 5.01 I SAS DA-SI0EBE-MAILATA-QKO-KA4ESTVO. AKO NE VERVATE ELATE VKU6TI DA VIDITE

    I KOI E KAZAL 4E POLZVAM FLASKMPEG. POLZVAM GUIDE-OVETE OT EVERWICKED.COM. VSI4KO TAM SI E DA BEST

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #20

    DVD Rip-HELP

    4e shto pitash divotii togava?

    Tova da ne sam go pisal az slu4aino?



    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">

    Mejdu drugoto stava i po drug na4in sas FlaskMPEG - kato izpolzva6 DivX 5.x no 1st pass - quality based i stava qko. a kato sam izpolzval DivX 4 :-) Low Motion sam mahnal keep aspect ratio-to. ima li nqkakvo zna4enie?

    Sega imam drug problem - ne moga da naglasq audio-to vse se razminava kato izpolzvam mplayer2 (no sas BSPlayer varvi dobre)

    I vse pak PC-to mi e kofti samo 700 MHz. Kato nqma pari taka 6te e!!!

    WHO WANTS TO LAME FOREVER?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">





    P.S. Za poreden pat se ubejdavam 4e na niakoi hora ot foruma, ne zaslujava da se otgovaria, no za sajalenie tova se razbira v posledstvie


  7. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #21

    DVD Rip-HELP

    da ne bi da sere 6oto low-motion-a mi e hacked version

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе