Резултати от 1 до 4 от общо 4

Неизвестно рестартиране на РС-то и съответния краш..., Проблем с памет?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #1

    Неизвестно рестартиране на РС-то и съответния краш..., Проблем с памет?!

    От няколко дни си увеличих паметта (128 мв) и сега в момента съм с две плочки съответно 512 и 128. След поставянето на паметта, разлика в работата на машината се усеща, но вече присъствах на два три рестарта, без видима причина. Не занам дали нещо трябва да се настройва в биоса след поставянета на паметта, но имам чуството, че пробелема е от нея. Получаява се и друг странен проблем - мозилата взе да се крашва прекалено често, нещо което никога не се е случвало досега откакто е използвам. Незнам дали се дължи на паметта или е просто съвпадение.Посъветвайте ме какво да направя?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: Неизвестно рестартиране на РС-то и съответния краш..., Проблем с памет?!

    първо пробвай да им размениш местата
    и второ - лично аз не бих видял разлика
    предолагам си сложил сдрам

  4. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #3

    Re: Неизвестно рестартиране на РС-то и съответния краш..., Проблем с памет?!

    Пробвай малката да я махнеш. И от биоса ако въобще имаш някакви настройки за паметта(с това антикварно дъно) ги дай на ауто-дефолт всякакви честоти, тайминги, напрежения и т.н. Ако не стане, пробвай със специалист на място.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Неизвестно рестартиране на РС-то и съответния краш..., Проблем с памет?!

    след като имаш една цяла 512 изобщо разкарай 128-цата, както е предложил и dgenov. съществена разлика няма да има с нея (малката), но без нея би следвало да избегнеш различията помежду им, които, уверявам те, са сериозни...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 13-10-13, 15:22
  2. Какво е краш?
    От gogocuk във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 25-02-09, 12:19
  3. Лиценз за видео файл >> краш на WMP
    От bluefish във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 17-11-06, 21:26
  4. Отговори: 8
    Последно: 13-07-05, 21:09
  5. Проблем с рестартиране на компа
    От D3BEP във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 24-01-04, 03:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе