Резултати от 1 до 11 от общо 11

Какво е краш?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    107
    #1

    Какво е краш?

    Като съм в нета от време на време ми рестартирва браузъра и ми пише 4е се е налаголо поради това , 4е има краш и иформацията била изпратена.Не е тайна 4е не съм запознат и бихте ли ми помогнали как да се справя?//

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re:Какво е краш?

    браузъра = Internet Explorer или Mozilla Firefox или Opera или Нещо друго?
    Операционната система = Windows 98, Windows XP, Windows Visa, Linux, MacOsX или Нещо друго?
    Не е тайна, че гледам на боб и леща, но все пак другите, дето имат сигурно мерак да ти помогнат, нямат моите свръхумения да разгадават неразгадаемото.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    107
    #3

    Re:Какво е краш?

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    браузъра = Internet Explorer или Mozilla Firefox или Opera или Нещо друго?
    Операционната система = Windows 98, Windows XP, Windows Visa, Linux, MacOsX или Нещо друго?
    Не е тайна, че гледам на боб и леща, но все пак другите, дето имат сигурно мерак да ти помогнат, нямат моите свръхумения да разгадават неразгадаемото.
    Интересно защо си задаваш сам въпроси на които така и не отговаряш. Искаш да изглеждаш на интересен ли?

  5. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #4

    Re:Какво е краш?

    Мисля че Явор Колев ти е бъркал в РСто

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #5

    Re:Какво е краш?

    Все пак Black Adder те попита нещо. Отговори му, за да се опитаме да ти помогнем, а не се яж с него.
    Не само той, който и да е, за да ти помогне поне това трябва да знае.

    И въпроса ти какъв е?
    Защо браузъра ми се крашва или защо изпраща рипорти?
    И кога от "време на време" се крашва? Направи усилие да забележиш кога точно и напиши. Шансовете да разгадаем гатанката ще се увеличат неимоверно.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re:Какво е краш?

    Цитат Първоначално публикувано от gogocuk
    Интересно защо си задаваш сам въпроси на които така и не отговаряш. Искаш да изглеждаш на интересен ли?
    Да, много съм интересен, да се опитвам да помагам, след като си дал данни като за ходжата от Исперих.
    От сега нататък, да ми изсъхне опашката, ако напиша нещо в тема, зададена от теб.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    107
    #7

    Re:Какво е краш?

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Да, много съм интересен, да се опитвам да помагам, след като си дал данни като за ходжата от Исперих.
    От сега нататък, да ми изсъхне опашката, ако напиша нещо в тема, зададена от теб.
    Че никой не те кара да вземеш отношение.Стила който го подържаш е смешен и детински или по скоро -БАЛКАНСКИ..Явно има неща които ги разбираш но искаш някак си да се изфукаш или другите някак си да ти се молят. Но не забравяй, че форума е за това , че да си обменяме мнения и предложение.А доколкото до мене аз още в началото казах , че не съм спец. Да си жив и здрав но със сигурност ще се намерят разбрани и можещи които ще искат да помогнат някак си?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    107
    #8

    Re:Какво е краш?

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Все пак Black Adder те попита нещо. Отговори му, за да се опитаме да ти помогнем, а не се яж с него.
    Не само той, който и да е, за да ти помогне поне това трябва да знае.

    И въпроса ти какъв е?
    Защо браузъра ми се крашва или защо изпраща рипорти?
    И кога от "време на време" се крашва? Направи усилие да забележиш кога точно и напиши. Шансовете да разгадаем гатанката ще се увеличат неимоверно.
    Защо браузъра ми се крашва и какъв е начина за да го избегна??

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Re:Какво е краш?

    gogocuk, хубаво ще е да не се правиш на ощипана монахиня и да разсъждаваш малко повече

    въпросите на black adder, макар и зададени в типичен за него user un-friendly начин, са 100% резонни. би ли легнал пред хирург само с фразата "боли ме корема, режи"? докато не зададеш въпроса си, придружен с наобходимата за разрешаването му съпътстваща информация, всичко, което ще получиш, (при това заслужено) ще са само закачки и подигравки (плюс раздразнение, намаляващо шанса някой да ти отговори по същество)

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #10

    Re:Какво е краш?

    провери си компа с антивирусна програма с актуализирани дефиниции и също с това http://www.malwarebytes.org/

    ако не се оправи смени си браузъра: opera, firefox.......

  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #11

    Re:Какво е краш?

    Аз в тази тема, ако нямаме друга информация не мисля да пиша повече.
    FearMe ти написа.

    Кога ти се крашва браузъра, при определени страници или винаги, когато се опиташ да отвориш която и да е страница?
    По друг начин казано, проблема е или в браузъра или в страницата.

    Ако го прави на определени страници, които очакваме да ни посочиш, ще тестваме и ние. С нашите браузъри. Ако крашват и нашите, значи нямаш проблем, проблем има сайта.
    Ако при нас всичко е наред, търсим проблема в браузъра ти.

    Който и до момента не знаем кой е.

    Достатъчно ясни ли са въпросите, които ни интересуват, за да се опитаме да ти помогнем?

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. КАКВО Е S-ВИДЕО КАБЕЛ И ЗА КАКВО СЛУЖИ?
    От monto във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 28-04-15, 12:51
  2. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59
  3. Отговори: 3
    Последно: 24-01-09, 23:23
  4. Лиценз за видео файл >> краш на WMP
    От bluefish във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 17-11-06, 20:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 24-02-03, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе